MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Albi: Moje první Česko

Deskové hry

Albi: Moje první Česko

Hodnocení: 29x
 • 3.06897
EAN: 8590228011770

Zapojte do hry celou rodinu včetně předškoláků. Společenská hra Albi: Moje první Česko navazuje na úspěšnou hru Junior. 2 000 nových otázek tentokrát nabízí 2 úrovně obtížnosti. Hrát proto mohou nejen dospělí a starší školáci, ale také prvňáci nebo předškolní děti. Otázky tematicky pojímají Česko a celý svět. Lze je rozdělit do 5 okruhů: Příroda, Moje vlast, Rébusy, Kultura a Různé. K vítězství ovšem potřebujete kromě vědomostí také dávku štěstí. Tak hodně štěstí! více podrobností

Radost vám udělá:
 • 5
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Albi: Moje první Česko

Nejlevnější nabídky

Albi: Moje první Česko v kostce

Průměrné hodnocení

3,1
 • 3.06897

Na základě 29 hodnocení

62 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Albi: Moje první Česko

 • Bezvadna hra,doporucuji.

Specifikace Albi: Moje první Česko

Kategorie Deskové hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 499 Kč

Tato zábavná vzdělávací hra navazuje na velký úspěch hry Česko junior. 2000 otázek je tentokrát rozděleno do 2 úrovní obtížnosti, a tak si hru budou moci se školáky zahrát i předškoláci. Otázky byly testovány na dětech ze základních škol a týkají se nejen České republiky, ale vlastně celého světa, který děti každodenně obklopuje. Otázky jsou rozděleny do 5 okruhů: Kultura, Moje vlast, Příroda, Rébusy a Různé. Během hry si nejen užijete spoustu zábavy, ale také se dozvíte mnoho zajímavých a užitečných » ... a dál?

Produkt Albi: Moje první Česko

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouAlbi: Moje první Česko - parametry

Název produktu: Albi: Moje první Česko
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 499 Kč
Maximální cena: 1 114 Kč
Ušetríte až: 615 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.07 bodů z 5
Počet hodnocení: 29 x
Hodnocení:
 • 3.06897
Podrobný popis:
 • Nero 2019 Standard - CZ, Box Box je v ENG jazyce NEW in Nero Standard 2019
 • DriveSpan consolidates data & media from your mobile devices, hard discs and your cloud to one central storage space
 • With the interactive ‘Live Guide’ you will never miss to know where you are in your Suite, and where to find what
 • Organize and Play your media on OneDrive with Nero MediaHome
 • Utilize fully compatible disc profiles to convert your videos to use on DVD-Video, your AVCHD or Blu-ray video discs
 • Nero Launcher: Completely revised new User Interface, animated buttons and improved workflow Nero Standard 2019 - Multimediální liška na vaší straně Multimediální sada v novém provedení přináší zbrusu nové funkce a mnoho vylepšení. Co je nového? Nero Standard 2019 - váš digitální svět je snadný! S úplně novou obrazovkou Nero Home a Nero KnowHow PLUS najdete cestu rychleji a rychleji. Díky kontextové nápovědě v nové Live Guide najdete automaticky správné FAQ, odpovídající stránku v příručce nebo příslušné

video tutoriály. A pokud je digitální chaos na všech vašich interních nebo externích pevných discích, na vašich mobilních zařízeních nebo v cloudu příliš velký, použijte na svém smartphonu velmi snadno použitelnou aplikaci DriveSpan a jednoduše konsolidujte všechny zdroje do jednoho centralizovaného a čistého místa bez duplikátů. 4 programy v jedné sadě Váš inteligentní multimediální společník Čtyři optimálně koordinované programy vám umožňují zvládnout každodenní multimediální život. Importujte, Vytvářejte A Upravujte Nero Video 2019: Přehrávejte videa, obrázky a hudbu z téměř libovolného zařízení v počítači, přetáhněte je na domovskou obrazovku a vytvořte hotové filmy a prezentace s jedním příběhem videa. Kompletní s hudbou, efekty, vstupem a ukončením, můžete sdílet své filmy bleskem. V režimu Express Editing můžete rychle vytvářet projekty s kreativními efekty, nastavovat přechody, používat luxusní fonty a provádět práci na různých šablonách. Udělejte si filmy vhodné pro širokoúhlou televizi v obývacím

pokoji pomocí 1-Click Black Margin Remover. Dokonce i jednotlivé scény z dlouhého videa lze exportovat najednou. Snadno vytvářejte filmy a prezentace světové úrovně, stejně jako disky Video DVD ™ a Blu-ray Disc ™ s nabídkou vašich dovolených vzpomínek a další. Organizujte, Přehrávejte a Streamujte Nero MediaHome 2019: Zastavte nekonečné vyhledávání správného souboru - aplikace Media Center Nero MediaHome usnadňuje uspořádání, přehrávání a vkládání hudby, videí, fotografií, filmů a televizních pořadů do vašich projektů. Nyní můžete také přistupovat k souborům OneDrive Online Files (Soubory na požádání) a stáhnout je přímo podle vlastního uvážení. To vám ušetří spoustu úložného prostoru na vašem PC a vaše snímky, videa a hudba budou mít k dispozici pro vaše projekty kdykoli. Založte si svůj osobní archiv filmů a televizních seriálů včetně filmových titulů a filmových obalů a streamujte filmy bezdrátově do televizoru v obývacím pokoji. Ripujte a Konvertujte Nero


Recenze Albi: Moje první Česko

Přidáno: 21. ledna 2020

Radka Kuželová, 25. dubna 2017


PRO:   Bezvadna hra,doporucuji.
PROTI:   Žádné.

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidáno: 16. dubna 2017

Přidat recenzi pro Albi: Moje první Česko

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: iKNOW

Albi: iKNOW

Zábava, vědomosti a taktika. Uhodněte, jak si povedou vaši spoluhráči, ale využívejte u toho také svých znalostí. Jen ten kdo úspěšně zvládne obojí může zvítězit v této hře. Hra obsahuje 1 600 otázek ze čtyř kategorií z celého světa a 4 800 nápověd, které »

od 619 Kč

v 13 obchodech

Albi: Česko JUNIOR

Albi: Česko JUNIOR

Počet hráčů: 2 - 6 Doporučený věk: od 10 let Doba hraní: 45+ min Typ deskové hry: rodinné; vědomostní; vzdělávací Tato hra navazuje na velký úspěch hry Česko: Otázky a odpovědi, kterou si mnozí z vás velmi oblíbili. Hru jsme upravili a vytvořili 1 200 »

od 429 Kč

v 10 obchodech

Asmodee: Dobble

Asmodee: Dobble

Dobble, 2 - 8 hráčů, od 6 let 5 her v 1 Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden ! Hra je kompletně v češtině i slovenštině a nabízí zcela unikátní zábavu. »

od 299 Kč

ve 4 obchodech

Albi: Moje první Česko

Albi: Moje první Česko

Nero 2019 Standard - CZ, Box Box je v ENG jazyce NEW in Nero Standard 2019 • DriveSpan consolidates data & media from your mobile devices, hard discs and your cloud to one central storage space • With the interactive ‘Live Guide’ you will never miss to »

od 499 Kč

v 13 obchodech

Dino: Cestujeme do pohádek - hra

Dino: Cestujeme do pohádek - hra

Soubor obsahuje 4 hry s ilustracemi z Večerníčků. Obsah: 1 oboustranný herní plán 1 hrací kostka s body 6 figurek 25 karet Černého Petra 48 kartiček pexesa 1 pravidla Aktivity společnosti Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou »

od 249 Kč

v 8 obchodech

MINDOK Desítka Česko

MINDOK Desítka Česko

Mindok - Desítka Česko, 2 - 8 hráčů, od 10 let Ve hře DESÍTKA: ČESKO hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Ke každému okruhu ve hře »

od 467 Kč

v 13 obchodech

ALBI Znáte Česko?

ALBI Znáte Česko?

Albi - Znáte Česko?, 2 - 6 hráčů, od 12 let Kvízová hra Znáte Česko? otestuje vaše znalosti o naší zemi napříč 6 různými kategoriemi - historie, geografie, příroda/věda/technika, »

od 513 Kč

v 13 obchodech

Albi Tipni si Česko

Albi Tipni si Česko

Dokážete si tipnout, jak hluboká je propast Macocha? Kdy se u nás začal používat pozdrav "nazdar"? Nebo kolik procent lidí píše levou rukou? Nemáte ponětí? Nevadí! Pokud si svou odpovědí nejste jistí, vsaďte si na soupeře. V párty hře Tipni si Česko »

od 719 Kč

v 1 obchodě

Albi: Slovensko

Albi: Slovensko

Z nášho blogu:TOP 20: Najpredávanejšie spoločenské hry na Martinus.sk za rok 2014 Nechajte sa vtiahnuť do sveta moderných hier. V prípade ak nebudete s hrou spokojný, dáme Vám 100% garanciu vrátenia peňazí do 60 dní. Myslíte si, že dobre poznáte svoju »

od 499 Kč

v 7 obchodech

MINDOK Rytíř Klouzek

MINDOK Rytíř Klouzek

Mindok Rytíř Klouzek Společenská hra Rytíř Klouzek je tak trochu jiná než většina deskových her. Je založena na principu mechanické spolupráce všech hráčů. Hra obsahuje jezdící figurku Rytíře Klouzka a celkem 20 map čtyř různých světů. Každá mapa obsahuje »

od 499 Kč

v 5 obchodech

MINDOK Zachraňte příšerky

MINDOK Zachraňte příšerky

Zachraňte příšerky jsou rodinná strategická hra, která se opravdu povedla. Pečujete v ní o malé příšerky, které se nedopatřením dostaly do světa lidí. Úřady samozřejmě hledají cestu, jak je vrátit zpět; než se jim to ale podaří, je třeba, aby se jich »

od 495 Kč

v 10 obchodech

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované. Jeden z hráčů se stane vypravěčem – »

od 649 Kč

v 5 obchodech

ALBI Znáte svět?

ALBI Znáte svět?

Albi - Znáte svět?, 2 - 6 hráčů, od 12 let Kvízová hra Znáte svět? otestuje vaše znalosti o naší planetě napříč 6 různými kategoriemi - historie, geografie, »

od 535 Kč

v 12 obchodech

ALBI Znáte Evropu?

ALBI Znáte Evropu?

Albi - Znáte Evropu?, 2 - 6 hráčů, od 12 let Kvízová hra Znáte Evropu? otestuje vaše znalosti o našem světadílu napříč 6 různými kategoriemi - historie, geografie, »

od 499 Kč

v 10 obchodech

MINDOK Desítka

MINDOK Desítka

Popis produktu Vyzkoušejte hru, která se určitě zařadí mezi vaše nejoblíbenější. Nabídne vám dvě stě okruhů, dva tisíce otázek a dva tisíce správných odpovědí. Je přímo ideální pro cestování, »

od 465 Kč

v 16 obchodech

Albi Vlajky

Albi Vlajky

Společenská kvízová hra Vlajky vás provede celým světem. Čekají vás státní symboly, vlajky, státy, města, lidé, příroda a spoustu dalších zajímavostí v celkem 585 otázkách. Že moc vlajek neznáte? Vůbec nevadí! I tak můžete vyhrát - možnosti odpovědi jsou »

od 444 Kč

v 12 obchodech

Piatnik: Activity DĚTI

Piatnik: Activity DĚTI

* Hra obsahuje: 6 dílů herního plánu 165 hracích karet 2 dřevěné slony 1 pravidla hry * Cíl hry: Dva sloni se procházejí po pralese. Jsou na cestě k jezeru. Hráči posunují své slony po cestě pomocí šikovného znázornění a hádání pojmů. Který slon bude v »

od 349 Kč

v 6 obchodech

Albi: V kostce - Česká republika

Albi: V kostce - Česká republika

Vaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet. V nové hře V kostce! Česká republika si procvičíte paměť a zároveň se dozvíte mnoho zajímavého o svojí vlasti. Tradiční krychle obsahuje 70 ilustrovaných karet o krajích Čech, Moravy a Slezska, o »

od 335 Kč

v 13 obchodech

MINDOK Desítka rozšíření

MINDOK Desítka rozšíření

Rozšíření společenské hry pro 2–8 hráčů, vhodné od 10 let, alespoň na 20 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Pohltila vás společenská hra Desítka? Pak neváhejte a rozšiřte si ji o dalších 200 nových okruhů, které vám nabídnou »

od 289 Kč

v 12 obchodech

MINDOK Letter Jam

MINDOK Letter Jam

Letter jam - týmová zábavná hra plná dedukce pro celou rodinuPro koho? Pro ty, kteří umí táhnout za jeden provaz a mají v sobě týmového ducha Proč? Vyzkoušej skvělou kooperativní slovní pártu hru pro celou rodinu nebo kámoše, ve které je sílem uhodnout »

od 399 Kč

v 8 obchodech

MINDOK Země: Na cestách

MINDOK Země: Na cestách

Mindok - Země na cestách, 2 - 6 hráčů, od 10 let Při hraní ZEMĚ na cesty nemusíte být zrovna chodící encyklopedií. Stačí mít základní přehled, neboť o to právě ve hře jde. Kde se »

od 369 Kč

v 10 obchodech

Rexhry Timeline Česko

Rexhry Timeline Česko

Rexhry - Timeline: Česko, 2 - 8 hráčů, od 8 let Timeline: Česko je zábavná hra pro všechny, kdo mají rádi historii. Hráči se střídají v tazích a na časovou osu »

od 359 Kč

v 6 obchodech

Piatnik: Cink!

Piatnik: Cink!

ÚŽASNÁ HRA PRO CELOU RODINU !!! Hra obsahuje: 56 karet, 1 zvoneček, 1 pravidla hry Počet hráčů: 2 – 6  Věk: od 6 let Stručný popis hry: hráči popořadě odkrývají po »

od 269 Kč

v 6 obchodech

Albi: Filmové hlášky

Albi: Filmové hlášky

Karetní kvízovka na cesty nebo rozšíření Česka. Kvízy do kapsy! Poutavé zábavné karetní kvízy na cesty nebo perfektní rozšíření základní verze hry Česko - Otázky a odpovědi. V každém balíčku Kvízů do kapsy najdete 50 karet s otázkami rozdělenými do šesti »

od 105 Kč

v 11 obchodech

ALBI Tipni si! Pravda nebo lež

ALBI Tipni si! Pravda nebo lež

U párty hry Tipni si! Pravda, nebo lež se dobře pobavíte a leccos se i dozvíte. Dokážete si tipnout, zda je výrok "Severní ledový oceán nejenže je z oceánů nejmenší, ale také nejmělčí." pravdivý, nebo je tam zrnko lži? Tipujte a sázejte na odpovědi svých »

od 532 Kč

ve 4 obchodech

Albi: Slovensko Junior

Albi: Slovensko Junior

Myslíte si, že dobre poznáte svoju krajinu? Hra nadväzuje na úspech hry Slovensko - Otázky a odpovedeHru sme upravili a vytvorili 1 200 nových otázok na zaujímavé témy prístupnejšie mladším hráčom. Súťažiť môžu celé rodiny s deťmi už od 10 rokov. Otázky »

od 533 Kč

ve 2 obchodech

MINDOK Desítka Junior

MINDOK Desítka Junior

Společenská hra dětská, párty a vědomostní pro 2–8 hráčů, vhodné od 8 let, alespoň na 20 min hraní . Pro fanoušky deskové hry Desítka, kteří mají doma mladší hráče toužící se do hry zapojit, ale nemají ještě dostatečné vědomosti, máme dobrou zprávu. Do »

od 549 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.