MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen ALBI Kyvadlo

Deskové hry

ALBI Kyvadlo

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8590228047267

Ve strategické hře Kyvadlo se zhostíte rolí mocných šlechticů, toužících zaujmout místo Věčného krále na trůnu země Dünya. Každý šlechtic je jako žádný jiný. V reálném čase budete vydávat příkazy svým služebníkům, spřádat lsti a rozšiřovat své panství o nové provincie. Za získané zdroje a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme ALBI Kyvadlo

Nejlevnější nabídky

Specifikace ALBI Kyvadlo

Kategorie Deskové hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 1 089 Kč

Ve strategické hře Kyvadlo se zhostíte rolí mocných šlechticů, toužících zaujmout místo Věčného krále na trůnu země Dünya. Každý šlechtic je jako žádný jiný. V reálném čase budete vydávat příkazy svým služebníkům, spřádat lsti a rozšiřovat své panství o nové provincie. Za získané zdroje a hlasy pak budete postupovat na čtyřech stupnicích vítězství: moci, věhlasu, popularity a legendárního úspěchu. Využijte svého času moudře, protože hráč, jenž se na závěrečné radě ukáže nejpovolanějším vladařem, usedne na trůn » ... a dál?

Produkt ALBI Kyvadlo

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouALBI Kyvadlo - parametry

Název produktu: ALBI Kyvadlo
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 1 089 Kč
Maximální cena: 2 128 Kč
Ušetríte až: 1 039 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ve strategické hře Kyvadlo se zhostíte rolí mocných šlechticů, toužících zaujmout místo Věčného krále na trůnu země Dünya. Každý šlechtic je jako žádný jiný. V reálném čase budete vydávat příkazy svým služebníkům, spřádat lsti a rozšiřovat své panství o nové provincie. Za získané zdroje a hlasy pak budete postupovat na čtyřech stupnicích vítězství: moci, věhlasu, popularity a legendárního úspěchu. Využijte svého času moudře, protože hráč, jenž se na závěrečné radě ukáže nejpovolanějším vladařem, usedne na trůn Věčného krále. Obsah balení: herní plán desku rady 5 desek hráčů žetony stupnici časomíry karty plastové komponenty přesýpací hodiny automu pravidla. Počet hráčů: 1-5 Věk: 12+ Doba hraní: 60 minut Hra je v češtině. Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty. Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení. Strategická hra pro 1–5 hráčů, vhodné od 12 let, alespoň na 60 min hraní . Dobrodružná hra s časem je určená pro jednoho až pět hráčů od 12 let. Ve strategické deskovce Kyvadlo od Travese Jonese s ilustracemi Roberta Leaska hráči představují mocné šlechtice, kteří dychtí po roli Věčného krále na trůnu země Dünya. Nešetřete příkazy, spřádejte lsti, rozšiřujte panství o nové provincie a za získané zdroje a hlasy postupujte na čtyřech stupnicích vítězství: moci, věhlasu, popularity a legendárního úspěchu. Hru od Albi vyhrává nejpovolanější, ale čas pokoří všechny! Hra Kyvadlo trvá déle než 60 minut a obsahuje mimo jiné také přesýpací hodiny. Klíčové vlastnosti strategické hry KyvadloDeskovka od Albi je určena pro děti od 12 letVe strategické hře Kyvadlo hraje hlavní roli časOd Travese Jonese s ilustracemi Roberta LeaskaHráči představují šlechtice, kteří dychtí po roli Věčného krále na trůnu země DünyaStrategická desková hra Kyvadlo trvá déle než 60 minutProdukt od Albi je pro 1 Kyvadlo je strategická hra v reálném čase. Hráči ve hře musí jako zdroj využívat skutečný čas pro různé typy akcí tak, aby dokázali pokořit své protivníky. Vítězem však je ten, komu se podaří se svým časem naložit co nejefektivněji - ne ten, který bude hrát nejrychleji, ale bez rozmyslu.


Přidat recenzi pro ALBI Kyvadlo

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

ALBI Siegestorm

ALBI Siegestorm

Karetní hra pro 1–4 hráče, vhodné od 10 let, alespoň na 30 min hraní . Zábavná a strategická karetní hra Siegestorm je dynamická hra s fantasy prvky. Je určená pro jednoho až čtyři hráče, kteří si vytvářejí balíčky z 34 karet, s jejichž pomocí se snaží »

od 419 Kč

v 6 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.