MENU

Srovnání cen » Sexuální a erotické pomůcky » Erotické gadgety » Ostatní z kategorie erotické gadgety » Srovnání cen Albi Hříšná věž

Ostatní z kategorie erotické gadgety

Albi Hříšná věž

Hodnocení: 10x
  • 4
EAN: 8590228022967

Hra, která je ideální pro dvojice nebo na odvážnou párty. Stavění věže dostane nový rozměr! Na dřevěných kamenech se skrývají mírně lechtivé úkoly, které musí hráči ihned splnit, nebo dát fant, či vypít oblíbený drink. Pokud vám věž spadne, čeká vás navíc speciální úkol určený na začátku hry. Zahrajte si tak trochu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Albi Hříšná věž

Nejlevnější nabídky

Specifikace Albi Hříšná věž

Kategorie Ostatní z kategorie erotické gadgety
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 197 Kč

Hra, která je ideální pro dvojice nebo na odvážnou párty. Stavění věže dostane nový rozměr! Na dřevěných kamenech se skrývají mírně lechtivé úkoly, které musí hráči ihned splnit, nebo dát fant, či vypít oblíbený drink. Pokud vám věž spadne, čeká vás navíc speciální úkol určený na začátku hry. ... a dál?

Produkt Albi Hříšná věž

Albi Hříšná věž - parametry

Název produktu: Albi Hříšná věž
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hra, která je ideální pro dvojice nebo na odvážnou párty. Stavění věže dostane nový rozměr!

Na dřevěných kamenech se skrývají mírně lechtivé úkoly, které musí hráči ihned splnit, nebo dát fant, či vypít oblíbený drink. Pokud vám věž spadne, čeká vás navíc speciální úkol určený na začátku hry.

Zahrajte si tak trochu jinou hru!

Na každém dřevěném kameni této hříšné věže se skrývá úkol, který budete muset splnit, nebo si odložit jednu část oblečení. Komu věž spadne, bude muset ještě provést speciální úkol, na kterém se předem dohodnete (např.poskytnout erotickou masáž druhému hráči). 

Tak co, jste připraveni na netradiční hru s erotickým nábojem? 

Pravidla hry: 

1. Postavte věž

Položte 3 kameny vedle sebe. Další 3 kameny položte pravoúhle na ně. Tímto způsobem postavte věž poschodí po poschodí. 

2.Začátek hry

Na stůl si před sebe každý připraví sklenici s nápojem podle svého přání. Před hrou si určete, o co se bude hrát, tedy jaký trest či úkol bude muset vykonat hráč, kterému věž spadne. Tresty mohou být různé, např. obejít byt/dům jako kačenka, vyjít schody pozadu v podřepu, políbit zakletou princeznu (=žábu, kočku, žážalu), umýt záchod atd.

3.Průběh hry

První hráč odebere jeden kmen z věže (ne z nejvyššího patra), přečte si úkol a položí kámen nahoru na věž. Poté ihned daný úkol na kamenu vykoná. Pokud nechce nebo nemůže úkol provést, musí na ex vypít svoji sklenku nebo si svléci jednu část svého oblečení. Hráči se střídají po směru hodinových ručiček. Je povoleno manipulovat s kameny pouze jednou rukou a vždy je nutné dokončit celé patro věže, než se mlže stavět nové. 

4. Konec hry

Hráč, kterému věž spadla , prohrál a musí vykonat úkol/trest, na kterém se hráči před začátkem hry dohodli. 

Obsahuje 48 dřevěných kamenů s erotickými úkoly. 

Hra je určena pro 2 hráče. 

Hra je mládeži nepřístupná. 

Hříšná Věž Lechtivá hra pro dvojice nebo odvážnou párty 18+ Párty hra pro 2 hráče, doporučený věk od 18 let. Zábavy na správné párty není nikdy dost a okořenit večer vtipnou erotickou hrou ji určitě nezkazí, popřípadě můžete hrát hru v soukromí ve dvou. Hříšná věž je variací na klasickou jenga věž, jejíž základem je odebírání dřevěných kvádrů z věže tak, aby nespadla. Komu věž spadne, čeká ho speciální trest, na kterém se předem dohodnete a fantazii se meze nekladou. V této variantě najdete navíc na každém kvádru mírně lechtivý úkol, který je třeba splnit, nebo vypít svoji sklenku do dna. Můžete si být jistí, že úkoly rozhodně nejsou nijak nudné a ne nadarmo je hra vhodná až od 18 let.Klíčové vlastnostiZábavná párty hraVariace na jenga věžPlňte lechtivé úkolyFant v podobě vypití sklenky s alkoholemNevhodné pro mládež do 18 letObsahuje:48 dřevěných kamenů Albi Hříšná věž 20 cm Růžová barva věže naznačuje, že je tentokrát oblíbená Jenga vyrobená s podtextem lechtivé tématiky. Šprýmující hráči, vytahující postupně dřevěné kameny je nejen vytáhnou, ale přečtou i zadání ze spodní strany kamene. Dle zadání hráč splní úkol nebo odloží část oble


Přidat recenzi pro Albi Hříšná věž

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Albi: Nevinné hrátky pro dva

Nevinné hrátky pro 2 je erotická hra pro odvážné dvojice. Hledáte inspiraci pro zpestření svého intimního života? Jste k sobě otevření a nebojíte se v sexu experimentovat? Pak je tato erotická hra právě pro vás a nezáleží na tom, zda jste spolu několik »

od 519 Kč

v 9 obchodech

Albi: Hra o manželství

Albi: Hra o manželství

Hra o manželství je zábavná hra pro páry a přinese Vám pár odpovědí na to, jak dobře znáte svého partnera či partnerku, jaké oblíbené jídlo má rád či ráda apd... Hra o manželství vám přináší dohromady 675 otázek, včetně vtipného »

od 479 Kč

v 11 obchodech

Blackfire Výbušná koťátka

Blackfire Výbušná koťátka

ADC Blackfire - Výbušná koťátka, 2 - 5 hráčů, od 7 let Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii »

od 479 Kč

v 10 obchodech

Asmodee Výbušná koťátka: Přisprostlá edice

Asmodee Výbušná koťátka: Přisprostlá edice

Výbušná koťátka (Exploading kittens) je hra od Elana Lee, Matthew Inmana a Shane Smalla, která v roce 2015 změnila historii crowfundingových kampaní, když na její vznik přispělo přes 219 000 lidí.Exploding Kittens je kočičí verze Ruské rulety. Hráči se »

od 479 Kč

v 5 obchodech

MINDOK Komu zvoní tramvaj

MINDOK Komu zvoní tramvaj

Společenská hra párty a podle filmů a her pro 3–13 hráčů, vhodné od 15 let, alespoň na 15 min hraní . Zábavná společenská hra Komu zvoní tramvaj je určena fanouškům dost nekorektního humoru, ostatně celá hra je založená na nekorektním webkomiksu Kyanid a »

od 589 Kč

v 8 obchodech

BLACKFIRE Decrypto

BLACKFIRE Decrypto

Párty hra pro 4–8 hráčů, vhodné od 12 let, alespoň na 15 min hraní . Jedinečná a originální párty hra Decrypto od Blackfire vtáhne všechny, kteří rádi luští tajné zprávy a hrají si se slovy a slovními asociacemi. Hráči jsou rozděleni do dvou týmů a jejich »

od 479 Kč

v 5 obchodech

Albi Věž velká barevná s kostkou

Albi Věž velká barevná s kostkou

Párty hra pro 2–99 hráčů, vhodné od 6 let, alespoň na 20 min hraní, česká lokalizace . Párty hra Věž přináší spoustu zábavy a oživení pro každý neformální večírek. Bavte se s přáteli a porovnejte, kdo má pevnější ruku a větší dávku trpělivosti, a to i »

od 198 Kč

v 6 obchodech

PEXI Do roztrhání těla Sport&Fun

PEXI Do roztrhání těla Sport&Fun

Bojuj s vlastní kondicí! Energická hra pro 2-4 hráče od 7 do 12 let, ve které je úkolem provádění různých cviků v daném pořadí. Cílem je získat všechny žetony za jednotlivé cviky. Vítězem je ten hráč, který získá sadu osmi žetonů a žeton „Pohár »

od 275 Kč

v 5 obchodech

Alexander Pošta - hra

Alexander Pošta - hra

Hra, ve které nikdo neprohrává, zábavnou formou naučí vše, co potřebují běžně vyřizovat na poště. Celý poštovní úřad v jedné krabici- rozlož poštovní přepážku, vyndej peníze,známky,obálky, složenky, podací lístky, pohlednice i razítko a hra může »

od 219 Kč

v 7 obchodech

Směr Kloboučku hop II.

Směr Kloboučku hop II.

Tradiční a léty prověřená hra Kloboučku hop pobaví celou rodinu. Rodiče a prarodiče zavzpomínají a děti se dobře pobaví při vystřelování kloboučků. Cílem hry je vystřelit kloboučky z odpalovací rampy a zasáhnout ten nejlepší cíl. Každý hráč střílí »

od 99 Kč

ve 4 obchodech

ALEXANDER Zamotej se! Junior

ALEXANDER Zamotej se! Junior

Zahraj si a protáhni si tělo. Hlavně se nezamotej!Skvělá pohybová zábava pro 3 velké i malé hráče od 4-6 let, která prověří vytrvalost, tělesnou zdatnost i mazanost.Skvělá zábava na ven i na doma. Roztáčej dvě káči se symboly a pokládej ruce a nohy na »

od 280 Kč

ve 4 obchodech

PEXI Mistr slova

PEXI Mistr slova

Originální rychlá slovní hra s kostkami, vhodná od 10 let,která je jiná než čekáte. KAŽDÉ PÍSMENO SE POČÍTÁ!Žádný nudný Scrabble!Úkolem hry je skládat co nejdelší slova, z 10 speciálně navržených kostek, a dosáhnout jako první stanovené bodové hranice. »

od 279 Kč

ve 4 obchodech

ALBI Duplik

ALBI Duplik

Albi - Duplik, 3 - 7 hráčů, od 8 let V malovací párty hře Duplik vůbec nemusíte umět malovat. Úkolem hráčů je totiž především dodržet malovací pokyny od "uměleckého »

od 479 Kč

ve 2 obchodech

Hasbro: Twister

Hasbro: Twister

Perfektní společenská pohybová hra TWISTER. Roztočte kotouč a umístěte ruce nebo nohy na políčka barev na podložce! Neudržíte-li rovnováhu, pak prohráváte! Tuto hru si oblíbí každý, který má rád aktivní zábavu. Určeno pro 2 a více hráčů Věk: 6+ Rozměry »

od 578 Kč

ve 2 obchodech

ALBI Postelové hrátky 20 her

ALBI Postelové hrátky 20 her

Počet hráčů: 2+ Doporučený věk: od 18 let Doba hraní: 15+ min Typ hry: Pro páry Hra ALBI Postelové hrátky - 20 her Nalezněte ztracenou inspiraci! Tento soubor erotických her vám nabídne 20 inspirativních her, při kterých se pobavíte, zasmějete, rozvášníte »

od 449 Kč

v 1 obchodě

Asmodee Implozivní koťátka - rozšíření

Asmodee Implozivní koťátka - rozšíření

Změny směru hry, nová šance jak hanebně umřít a límec hanby, který označí chudáka, který pořádně nesleduje hru? Nejen to vám nabídne první oficiální rozšíření Implozivní koťátka. 20 nových karet v extra velké krabici prostě musíte mít! »

od 399 Kč

v 1 obchodě

Nejoblíbenější erotické gadgety:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.