Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen ALBI Hlavolam Trezor na bankovku

Hračky

ALBI Hlavolam Trezor na bankovku

Hodnocení: 1x
  • 4

Hlavolam dřevěný, doporučený věk od 3 let. Darujte peníze originálně a zároveň si procvičte koncentraci, jemnou motoriku, paměť a hlavně trpělivost díky hlavolamu Trezor na bankovku.Plánujete někomu darovat peníze, ale předání z ruky do ruky nepřichází k úvahu? Jako možnost se jeví přání speciálně vytvořená pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.11609
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ALBI Hlavolam Trezor na bankovku

Kategorie Hračky
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 229 Kč

Hlavolam dřevěný, doporučený věk od 3 let. Darujte peníze originálně a zároveň si procvičte koncentraci, jemnou motoriku, paměť a hlavně trpělivost díky hlavolamu Trezor na bankovku.Plánujete někomu darovat peníze, ale předání z ruky do ruky nepřichází k úvahu? Jako možnost se jeví přání speciálně vytvořená pro darování peněz. Vy ale můžete peníze darovat originálně a to pomocí hlavolamu Trezor na bankovku. Obnos peněz jednoduše zamkněte do trezoru a sledujte obdarovaného, jak si láme hlavu nad » ... a dál?

Produkt ALBI Hlavolam Trezor na bankovku

ALBI Hlavolam Trezor na bankovku - parametry

Název produktu: ALBI Hlavolam Trezor na bankovku
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hlavolam dřevěný, doporučený věk od 3 let. Darujte peníze originálně a zároveň si procvičte koncentraci, jemnou motoriku, paměť a hlavně trpělivost díky hlavolamu Trezor na bankovku.Plánujete někomu darovat peníze, ale předání z ruky do ruky nepřichází k úvahu? Jako možnost se jeví přání speciálně vytvořená pro darování peněz. Vy ale můžete peníze darovat originálně a to pomocí hlavolamu Trezor na bankovku. Obnos peněz jednoduše zamkněte do trezoru a sledujte obdarovaného, jak si láme hlavu nad vaším záludným dárkem. Dostat peníze z hlavolamu totiž nebude tak jednoduché.Trezor je vyrobený ze dřeva, jeho design je tak klasicky elegantní. Vyzkoušejte svou trpělivost, či trpělivost druhých pomocí tohoto tradičního hlavolamu.Hlavolamem Trezor na bankovku získátehlavolam v pěkném dřevěném provedenímožnost zvýšit si koncentraci, rozvinout jemnou motoriku a zlepšit paměťdárek, který pobavíJak hlavolam správně nastavit?Stačí, když hlavolam postavíte do svislé polohy posuvnou lištou nahoru. Poté mí Chcete někomu předat peníze netradiční a originální formou? Dejte je do tohoto hlavolamu/trezoru a dobře se bavte, zda je obdarovaný dokáže z trezoru dostat... Chcete někomu předat peníze netradiční a originální formou? Dejte je do tohoto hlavolamu/trezoru a dobře se bavte, zda je obdarovaný dokáže z trezoru dostat... Návod: Postavte hlavolam do vzpřímené polohy posuvnou lištou nahoru. Mírně klepněte o podložku, dokud neuslyšíte pojistný kolíček uvnitř sjet dolů. Odsuňte dřevěné víko a vložte bankovku. Zasuňte víko zpět, otočte hlavolam a opět mírně klepněte o podložku. Až uslyšíte zaklapnout pojistný kolíček, trezor je uzavřen. Dřevěný designový hlavolam zvyšuje koncentraci, rozvíjí jemnou motoriku a zlepšuje paměť. Navíc můžete posunout hranici své vlastní trpělivosti. Rozměr: 20 x 10 x 2,8 cm.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.