MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen ALBI Cortex+

Ostatní z kategorie společenské hry

ALBI Cortex+

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8590228039620

Vědomostní hra , pro 2–6 hráčů, vhodné od 8 let . Zažijte spoustu zábavy s vědomostní hrou Cortex+. Do této unikátní hry se může zapojit 2 až 6 hráčů od 8 let. Ve hře budete čelit 9 různým typům úkolů na 170 kartách, při nichž usilovně zapojíte své logické myšlení, paměť i postřeh. Navíc můžete předvést své nadání ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme ALBI Cortex+

Nejlevnější nabídky

Specifikace ALBI Cortex+

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce ALBI
Nejnižší cena 568 Kč

Albi CORTEX+ Se společenskou hrou Cortex+ si procvičíte logické myšlení, paměť, postřeh, ale také schopnost rozpoznávat předměty podle hmatu, a v neposlední řadě také schopnost řešit úkoly pod časovým tlakem. Společenská hra Cortex+ vám přináší nové výzvy. Ve hře vás čeká celkem 9 typů úkolů - Odrazy; Aritmetika; Četnost; Ozubená kola; Kámen, nůžky, papír; Barva; Chybějící číslo; Pořadí; Dotyková výzva. Vzdělávací hry Cortex » ... a dál?

Produkt ALBI Cortex+

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


ALBI Cortex+ - parametry

Název produktu: ALBI Cortex+
Výrobce: ALBI
Minimální cena: 568 Kč
Maximální cena: 839 Kč
Ušetríte až: 271 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vědomostní hra , pro 2–6 hráčů, vhodné od 8 let . Zažijte spoustu zábavy s vědomostní hrou Cortex+. Do této unikátní hry se může zapojit 2 až 6 hráčů od 8 let. Ve hře budete čelit 9 různým typům úkolů na 170 kartách, při nichž usilovně zapojíte své logické myšlení, paměť i postřeh. Navíc můžete předvést své nadání při rozpoznávání podle hmatu a to všechno pod neúprosným časovým tlakem. Pravidla hry se mění podle karty, kterou zrovna otočíte. Jednou vás čeká hledání shodného páru, jindy pátráte po cestě z bludiště nebo se snažíte dát dohromady co nejvíce stejných symbolů. Za správnou odpověď hned bodujete. Vědomostní hra je zaměřená na naše území České republiky a jedno kolo hry trvá minimálně 15 minut. Zapojte do hry své kamarády či rodinu a ukažte, kdo hru Cortex+ ovládne a vyhraje! Klíčové vlastnosti vědomostní hry Cortex+ pro 2 až 6 hráčůVědomostní hra Cortex+ je určená pro 2 až 6 hráčůHra je vhodná od 8 letBěhem unikátní hry zapojíte logické myšlení, postřeh a paměťVe hře če Albi CORTEX+ Se společenskou hrou Cortex+ si procvičíte logické myšlení, paměť, postřeh, ale také schopnost rozpoznávat předměty podle hmatu, a v neposlední řadě také schopnost řešit úkoly pod časovým tlakem. Společenská hra Cortex+ vám přináší nové výzvy. Ve hře vás čeká celkem 9 typů úkolů - Odrazy; Aritmetika; Četnost; Ozubená kola; Kámen, nůžky, papír; Barva; Chybějící číslo; Pořadí; Dotyková výzva. Vzdělávací hry Cortex spolu můžete kombinovat. Balení obsahuje: 170 karet, 24 dílků mozků ve 3D z limitované edice pravidla Počet hráčů: 2-6 Hrací doba: 15 min a více Věk: 8+ Cortex vás prověří v 9 různých aktivitách, které vyžadují postřeh, rychlost a logiku. Herní princip je stejný jako v základní hře Cortex – otočí se jedna karta, který obsahuje některý z 9 rébusů a úkolem hráčů je vyřešit rébus jako první, kartu zakrýt rukou a prozradit správné řešení. Pak hráč získá část mozku – a kdo poskládá mozek celý, stává se vítězem. Na podrobném popisu k produktu Cortex+ pracujeme.


Recenze ALBI Cortex+

Přidáno: 15. prosince 2020

Přidáno: 15. května 2020

Přidat recenzi pro ALBI Cortex+

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi Kvído Obchod

Albi Kvído Obchod

Popis produktu Ukažte svému dítěti hravou formou, jak funguje domácnost a jak je důležité umět se správně rozhodovat a dobře hospodařit s penězi. Vaším úkolem je připravit nákupní seznam pro »

od 465 Kč

v 10 obchodech

Albi: V kostce - zvířata

Albi: V kostce - zvířata

Desetiminutová hra na procvičení paměti a znalostí o zvířatech. Aneb co si zapamatuješ během 10 vteřin? Umí jaguáři plavat? Žijí klokani ve skupině? Kolik je na obrázku zvířat? Pomocí hry Zvířata V kostce! se seznámíte s těmi nejznámějšími zvířaty »

od 339 Kč

v 12 obchodech

Albi: V kostce - Příroda

Albi: V kostce - Příroda

Desetiminutová hra na procvičení paměti a vědomostí. Vyznáte se ve floře a fauně světa? Pomocí obrázků se vše lehce naučíte a procvičíte si paměť. Hra obsahuje 71 karet s mnoha obrázky ze světa přírody, od rostlin a ptáků až k řece Amazonce. »

od 339 Kč

v 9 obchodech

Albi V kostce! Povolání

Albi V kostce! Povolání

Dětská hra V kostce! na procvičení paměti vás seznámí s nejrůznějšími povoláními. Dozvíte se více o jednotlivých profesích - od pilota po veterináře. Cílem hry je nasbírat co nejvíce karet s obrázky povolání. S touto společenskou hrou se zabaví děti již »

od 329 Kč

v 5 obchodech

Albi Cortex 3

Albi Cortex 3

Vědomostní hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 15 min hraní, česká lokalizace . Další vědomostní hra z oblíbené edice unikátních postřehových her Cortex. Podobně jako v předchozích verzích také u Cortexu 3 jde o to, aby hráči vyřešili »

od 299 Kč

v 8 obchodech

Albi Cortex Challenge

Albi Cortex Challenge

Vědomostní hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 15 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Zábavná vzdělávací hra Cortex Challenge je zárukou spousty legrace pro celou rodinu. Procvičte své mozkové závity při »

od 299 Kč

v 9 obchodech

Albi Cortex 2

Albi Cortex 2

Společenská hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 15 min hraní . Máte doma společenskou hru Cortex a už vás v ní nic nepřekvapí? Pak je tady Cortex 2, který přináší nové výzvy a vychází ze stejných principů. Na hráče čeká celkem 8 typů »

od 299 Kč

v 7 obchodech

Albi Cortex pro děti 2

Albi Cortex pro děti 2

Společenská hra pro 2–6 hráčů, doporučený věk od 6 let, alespoň na 15 min hraní . Máte doma společenskou hru Cortex pro děti a už vás v ní nic nepřekvapí? Pak je tady Cortex pro děti 2, který obsahuje zbrusu nové úkoly a vychází ze stejných principů. Na »

od 299 Kč

v 7 obchodech

Albi Cortex Kids

Albi Cortex Kids

Dětská varianta unikátní vzdělávací hry Cortex je vhodná pro děti již od 6 let. Ve hře budou děti čelit 8 různým typům úkolů. Procvičí si logické myšlení, paměť, postřeh, ale také schopnost rozpoznávat předměty podle hmatu.   Specifikace: Ve vzdělávací »

od 299 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.