MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Pexesa » Srovnání cen Akim Pohádky

Pexesa

Akim Pohádky

Hodnocení: 2x
  • 3.5
EAN: 8595038703853

Kdo najde nejvíce dvojic vyhrává! Zábavná rodinná hra s kreslenými obrázky. Po vystřižení získáte 32 dvojic. Součástí je návod ke hře a krabička na pexeso, kterou získáte po vystřižení a složení. Rozměr kartiček cca 4,3 x 4,3 cm. Pravidla hry : Úlohou hráčů je hledat dvojice karet se stejnými obrázky. Hráči se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Akim Pohádky

Specifikace Akim Pohádky

Kategorie Pexesa
Výrobce Akim
Nejnižší cena 29 Kč

Dětské pexeso s pěknými ilustracemi z pohádky Štěňátko a med, od Zdeňka Milera. 32 dvojic. Box k sestavení pro vystřižené kartičky součástí. Obsahuje návod ke hře. Pevný karton s lesklou povrchovou úpravou proti oděru.Tradiční, klasická, společenská hra pexeso - děti si tříbí svůj postřeh a paměť tím, že si pamatují nejen náměty obrázků, ale i místo, na kterém kartička leží. Klasická hra pro všechny věkové kategorie, při které hráči hledají stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde nejvíce dvojic. Pexeso » ... a dál?

Produkt Akim Pohádky

Akim Pohádky - parametry

Název produktu: Akim Pohádky
Výrobce: Akim
Minimální cena: 29 Kč
Maximální cena: 29 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kdo najde nejvíce dvojic vyhrává! Zábavná rodinná hra s kreslenými obrázky. Po vystřižení získáte 32 dvojic. Součástí je návod ke hře a krabička na pexeso, kterou získáte po vystřižení a složení. Rozměr kartiček cca 4,3 x 4,3 cm. Pravidla hry : Úlohou hráčů je hledat dvojice karet se stejnými obrázky. Hráči se dohodnou na pořadí, ve kterém budou vstupovat do hry. Všechny karty hráči rozloží na stůl obrázky dolů. Hráč, který je na řadě, otočí dvě libovolné karty obrázky nahoru tak, aby všichni spoluhráči tyto obrázky viděli. V připadě, když hráč otočí dvě karty se stejnými obrázky, dvojici karet vezme a otočí další dvě karty.V případě, když hráč otočí dvě karty s různými obrázky, dvojici karet si nevezme a otočí je zpět obrázky dolů. Ve hře pokračuje stejným způsobem spoluhráč, který je na řadě. Hra končí tehdy, když si hráči rozdělí všechny karty. Vyhrává hráč s nejvyšším počtem dvojic karet. Dětské pexeso s pěknými ilustracemi z pohádky Štěňátko a med, od Zdeňka Milera. 32 dvojic. Box k sestavení pro vystřižené kartičky součástí. Obsahuje návod ke hře. Pevný karton s lesklou povrchovou úpravou proti oděru.Tradiční, klasická, společenská hra pexeso - děti si tříbí svůj postřeh a paměť tím, že si pamatují nejen náměty obrázků, ale i místo, na kterém kartička leží. Klasická hra pro všechny věkové kategorie, při které hráči hledají stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde nejvíce dvojic. Pexeso cvičí soustředění a dobrou paměť.Rozměry balení (š v): 21,5 x 29,5cmRozměry krabičky (š v h): 42 x 42 x 27mmVelikost kartiček (š v): 4 x 4cmMateriál: tvrdý kartonPočet kartiček: 64 (32 dvojic)Autor ilustrací: Zdeněk MilerCena je uvedena za 1 kus hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 let - vratový šroub s metrickým závitem - třída pevnosti 4,6 - průměr hlavy 16 mm - normy ČN1319 DIN603 - cena za 100ks Pexeso se známími postavičkami a dvoujazyčným návodem na rubové straně. Po vystříhání mají hráči 64 kartiček.


Přidat recenzi pro Akim Pohádky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Hrací karty Pohádkové motivy

Hrací karty Pohádkové motivy

Dětské hrací karty na pohádkové motivy se zachováním symbolů (žaludy apod.) a návodem k jedné z možných her - Prší. Baleno v papírové krabičce.Prší je jednoduchá karetní hra pro dva až pět hráčů. Hraje se s mariášovými kartami, cílem hry je zbavit se »

od 58 Kč

ve 3 obchodech

Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka

Zdeněk Miler: Krtek a škola - omalovánka

Omalovánky Krtek a škola na motivy známého hrdiny animovaného večerníčku Krteček. Krteček baví děti již po více generací a zná ho každý. Ještě nyní se jeho příběhům zasmějí i starší a nejen děti. Omalovánky jsou skvělý způsob, jak nechat projevit dětskou »

od 29 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Miler: Krtek a zvířátka + samolepky

Zdeněk Miler: Krtek a zvířátka + samolepky

Publikace: Krtek a zvířátka + samolepky. 24 kreativních barevných stran, na kterých děti naleznou oblíbené kvízy, hlavolamy, atd. + ve středu sešitu všity samolepky. Publikace: Krtek a zvířátka + samolepky. Výhodná nabídka Krtek a zvířátka + samolepky / »

od 89 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Miler: Krtek a paraplíčko - omalovánky A4

Zdeněk Miler: Krtek a paraplíčko - omalovánky A4

, U tohoto typu výrobku je několik variant zpracování a to: -barevné předlohy na zadní straně obálky, tj. zmenšené, děti musí vyhledat a přiřadit správnou předlohu a konturu (rozvoj vnímání) -výše uvedený typ může být obohacen o grafomotorické prvky typu »

od 53 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Miler: Krtek a kamarádi - Omalovánka se samolepkami

Zdeněk Miler: Krtek a kamarádi - Omalovánka se samolepkami

Papírové omalovánky neztratily na svém kouzlu a prospěšnosti pro vývoj dětí nic ani po desítkách let. Rozvíjí dětské uvažování, rozlišování barev a cvičí motorikou rukou. Omalovánky s populárním Krtečkem. Papírové omalovánky neztratily na svém kouzlu a »

od 53 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Miler: Krtek se raduje - omalovánky A5

Zdeněk Miler: Krtek se raduje - omalovánky A5

Omalovánky a předlohy na nácvik psaní.. Dětské omalovánky s motivem oblíbeného Krtka. Zábava pro předškoláky i školáky. Omalovánky a předlohy na nácvik psaní.. Dětské omalovánky s motivem oblíbeného Krtka. Zábava pro předškoláky i školáky. Omalovánka s »

od 29 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Miler: Krtek a zajíček - omalovánky A5

Zdeněk Miler: Krtek a zajíček - omalovánky A5

Omalovánka Krtek a zajíček A5 Tento výrobek patří mezi tradiční omalovánky -některé typy jsou zpracovány na výšku, některé na šířku když jsou zpracovány na šířku, tak obrázek jako předloha pro vykreslení je umístěna nad konturou (perokresbou), toto »

od 29 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.