MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Osiva a hnojiva » Hnojiva » Srovnání cen AGRO KT Travin 20 kg

Hnojiva

AGRO KT Travin 20 kg

Hodnocení: 28x
 • 3.53571
EAN: 8594028313379

Chcete mít na zahrádce dokonalý anglický green? Hnojivo AGRO KT Travin 20 kg zachová žádoucí rostlinu a odstraní plevel. Obsahuje dva herbicidy, které spolehlivě likvidují nežádoucí rostliny jako sedmikrásky či pampelišky. Brání také růstu mechů. Protože se herbicidy luroxypyr a clopyralid uvolňují postupně, žádoucí trávník zůstane zachován. Travin dodává trávníku všechny důležité živiny po celou dobu působení. Aplikace nemůže být snazší. Hnojivo stačí rozházet po trávníku. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 1
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen AGRO KT Travin 20 kg

AGRO KT Travin 20 kg v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
 • 3.53571

Na základě 28 hodnocení

71 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti AGRO KT Travin 20 kg

 • Cena/množství

 • Málo dostupné

Čerstvá hodnocení AGRO KT Travin 20 kg

 • 5

Vladimír Srb, 21. října 2013

 • Buď vždy na skladě nebo v co nejbližší době.Nejde jen o tento produkt, ale i ostatní,byť maličkosti.Díky. Doporučení konkrétního produktu je odvislé od požadavků zákazníků.y

 • Zatím NIC.

 • 4

Zdenek, 19. října 2011

 • Cena/množství

 • Málo dostupné

Koupil jsem si na hnojení trávníku na zahradě a poměrně dobře zafungovalo. Chce to k tomu trávu trochu provzdušnit a uvidíte, doporučuji.


Specifikace AGRO KT Travin 20 kg

Kategorie Hnojiva
Výrobce Agro
Nejnižší cena 1 569 Kč

Sníte o krásném, sytě zeleném trávníku bez plevelu? S hnojivem Travin už to nemusí být jen sen! Vyživuje, provzdušňuje i hubí plevel! Agro KT Travin se již dlouhou dobu řadí mezi nejlepší a nejpoužívanější hnojiva na okrasné trávníky na našem trhu. Představuje moderní a jednoduchý způsob likvidace dvouděložných plevelů. Obsahuje dva druhy herbicidu, které udržují váš trávník v bezplevelném stavu. Travin účinně likviduje většinu plevelů jako je svízel přítula, opletka obecná, ptačinec žabinec, penízek rolní, lilek » ... a dál?

Produkt AGRO KT Travin 20 kg

AGRO KT Travin 20 kg - parametry

Název produktu: AGRO KT Travin 20 kg
Výrobce: Agro
Minimální cena: 1 569 Kč
Maximální cena: 7 995 Kč
Ušetríte až: 6 426 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.54 bodů z 5
Počet hodnocení: 28 x
Hodnocení:
 • 3.53571
Podrobný popis:

AGRO KT 20 kg je speciální směs hnojiva a herbicidu, který pomáhá udržet trávník v perfektním stavu. Za prvé je zeleň vyživována a za druhé je huben plevel, který je normálně postrach každého zahrádkáře.

Je to unikátní selektivní herbicid s hnojivem na trhu v ČR. pro výživu trávníku a jeho udržení v bezplevelném stavu

TIP: účinek se zvýší následným pokropením trávníku

aplikace granulek přímo na trávník - odpadá složitá příprava aplikační kapaliny

dlouhodobé působení (až 2 měsíce) - herbicidy se uvolňují postupně

cíleně působí na dvouděložné plevele - smetánka, sedmikráska, jetel, pcháč, kopřiva, atd.

působí i preventivně: účinkuje na klíčící semena a spící oddenky v půdě

k travám velice šetrný (nehrozí fytotoxicita - poškození trávníku)

nevyplavuje se

není nebezpečný pro včely a domácí mazlíčky

odolný vůči mrazu

Travin 20 kg stačí na plochu zhruba 667 m2. Doporučujeme dávkování 30 g/m2, nejlépe v období duben - květen a za dva měsíce hnojení zopakujte.

TRAVIN - jediné hnojivo pro okrasné trávníky na českém trhu. Navíc obsahuje dva účinné herbicidy pro udržení trávníků v bezplevelném stavu. TRAVIN® má u svých zákazníků několikaletou tradici a na malých i větších plochách bude sloužit také v budoucnosti. Jednou z několika předností TRAVINU® je, že se jeho granule nerozpouští ve vodě, ale sypou se přímo do trávníků. Oba herbicidy jsou z granulí uvolňovány postupně. Proto je způsob jejich pronikání do dvouděložných plevelů výjimečný — stejně jako samotný TRAVIN®. - moderní způsob likvidace nežádoucích plevelů - granule se nerozpouští ve vodě, ale sypou se přímo do trávníků - trávník dokonale vyživí a zároveň aktivuje půdu Účinek přípravku na plevele se projeví již za několik hodin po aplikaci. Vyznačuje se velmi dobrou působností na plevele, především : pampelišku lékařskou, sedmikrásku chudobku, svízel přítulu, pohanku opletku, konopici, ptačinec žabinec, penízek rolní, pomněnku rolní, lilek černý. Dobře hubí: heřmánkovec přímořský, kokošku pastuší tobolku, hluchavky, rdesno, zemědým lékařský, kopřivu žahavku, starček obecný, jitrocel plazivý, černohlávek obecný, pcháč oset. Přednosti: moderní způsob likvidace nežádoucích plevelů, granule se nerozpouští ve vodě, ale sypou se přímo do trávníků, trávník dokonale vyživía zároveň aktivuje půdu Složení: hnojivo s obsahem dvou účinných herbicidních složek Dávkování: 20 kg / 665 m2 POZOR !!! U tohoto zboží díky hmotnosti platí odlišná cena dopravy!!! Při odběru zboží v jedné objednávce: 1-2ks - poštovné přepravní společností PPL dopravou 110 Kč (platba předem), 150 Kč (platba na dobírku) 3ks - více ks poštovné 500Kč paleta - poštovné dle dohody AGRO KT Travin 20 kg na Nej-ceny.cz

Použití hnojiva: plevel; trávník

 • Typ hnojiva: granulové Je to unikátní selektivní herbicid s hnojivem na trhu v ČR.
 • pro výživu trávníku a jeho udržení v bezplevelném stavu
• TIP: účinek se zvýší následným pokropením trávník

Recenze AGRO KT Travin 20 kg

Vladimír Srb, 21. října 2013


PRO:   Buď vždy na skladě nebo v co nejbližší době.Nejde jen o tento produkt, ale i ostatní,byť maličkosti.Díky. Doporučení konkrétního produktu je odvislé od požadavků zákazníků.y
PROTI:   Zatím NIC.

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Zdenek, 19. října 2011


PRO:   Cena/množství
PROTI:   Málo dostupné

Koupil jsem si na hnojení trávníku na zahradě a poměrně dobře zafungovalo. Chce to k tomu trávu trochu provzdušnit a uvidíte, doporučuji.
Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro AGRO KT Travin 20 kg

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.