Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Agape Láska muže a ženy z pohledu duševních a duchovních sil - Josef Staněk, Jana Brzobohatá

Knihy

Agape Láska muže a ženy z pohledu duševních a duchovních sil - Josef Staněk, Jana Brzobohatá

Hodnocení: 1x
  • 4

Zcela unikátní publikace o lásce a partnerských vztazích, jejíž obsah by měl patřit do základního vzdělání všech lidí. Jde o rozšířené a výrazně doplněné vydání stejnojmenné knihy z r.1997, resp. r. 1993 Otevření vyššího duchovního vědomí autorů umožňuje v této ojedinělé publikaci zasvěcenější pohled na lásku, na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Agape Láska muže a ženy z pohledu duševních a duchovních sil - Josef Staněk, Jana Brzobohatá koupíte i tady

Specifikace Agape Láska muže a ženy z pohledu duševních a duchovních sil - Josef Staněk, Jana Brzobohatá

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 95 Kč

Zcela unikátní publikace o lásce a partnerských vztazích, jejíž obsah by měl patřit do základního vzdělání všech lidí. Jde o rozšířené a výrazně doplněné vydání stejnojmenné knihy z r.1997, resp. r. 1 ... a dál?

Produkt Agape Láska muže a ženy z pohledu duševních a duchovních sil - Josef Staněk, Jana Brzobohatá

Agape Láska muže a ženy z pohledu duševních a duchovních sil - Josef Staněk, Jana Brzobohatá - parametry

Název produktu: Agape Láska muže a ženy z pohledu duševních a duchovních sil - Josef Staněk, Jana Brzobohatá
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 130 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zcela unikátní publikace o lásce a partnerských vztazích, jejíž obsah by měl patřit do základního vzdělání všech lidí. Jde o rozšířené a výrazně doplněné vydání stejnojmenné knihy z r.1997, resp. r. 1993

Otevření vyššího duchovního vědomí autorů umožňuje v této ojedinělé publikaci zasvěcenější pohled na lásku, na její energetický, duševní a duchovní, tedy i karmický podklad. Toto poznání umožňuje lepší chápání božího a vesmírného řádu ve vývoji vědomí, lásky a v celém životě člověka.

Autoři si nekladou za cíl seznamovat čtenáře s celou problematikou lásky do detailů, ale pokouší se názorně ukázat poznanou hloubku božích zákonů, které souvisí s láskou a zachováním duchovní energie a vibraci rodu. Snaží se ukázat smysl a význam lásky v tomto pozemském životě, ale také její další směr vývoje v průběhu nových inkarnací a jejich vyššího duchovního vývoje vědomí.

Od začátku vydání této knihy evidujeme stovky dopisů jak tato publikace pozitivně ovlivnila manželský život jejich čtenářů, otěhotnění a následné bezproblémové početí maminek aj. Josef Staněk, Jana Brzobohatá. Zcela unikátní publikace o lásce a partnerských vztazích, jejíž obsah by měl patřit do základního vzdělání všech lidí. Kniha mimo jiné ukazuje rozdělení vědomé úrovně člověka a důležitost tohoto dosaženého vědomí na kvalitu lásky. Jde o 3. rozšířené a doplněné vydání stejnojmenné knihy z roku 1993. Brož., A5, 124 str.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.