ADC Blackfire hra 7 divů světa DUEL
ADC Blackfire hra 7 divů světa DUEL

ADC Blackfire hra 7 divů světa DUEL

od 632 Kč
  Rozviňte svou armádu, budujte honosné domy a doveďte svojí civilizaci ke konečnému vítězství! 7 Divů světa: Duel nabízí zbrusu nový karetní systém, tři možnosti vítězství, vědecký pokrok, originální vojenský systém a 12 divů světa. To vše způsobuje vyskou návykovost a na nějaký čas ostatní hry odložíte do šuplíku. Součástí je i promo karta - 7 Wonders Duel: The Messe Essen. Ocenění 2016 Kennerspiel des Jahres - doporučení2016 International…
T.S.BOHEMIA a.s.
Doprava zdarma Skladem
639 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: ADC Blackfire hra 7 divů světa DUEL
Výrobce: ADC BLACKFIRE
Minimální cena: 632 Kč
Maximální cena: 799 Kč
Ušetříte až: 167 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0
Věk od: 8 - 11 let

Vlastnosti

Věk od: od 10 let
Druh: karetní, ekonomické, civilizační, budovací, starověké, strategické
Rok vydání: 2016, 2015
Soubor her: Ne
Elektrické hry: Ne
Deskové hry: Ne
Retro hry: Ne

Popis produktu

  Rozviňte svou armádu, budujte honosné domy a doveďte svojí civilizaci ke konečnému vítězství! 7 Divů světa: Duel nabízí zbrusu nový karetní systém, tři možnosti vítězství, vědecký pokrok, originální vojenský systém a 12 divů světa. To vše způsobuje vyskou návykovost a na nějaký čas ostatní hry odložíte do šuplíku. Součástí je i promo karta - 7 Wonders Duel: The Messe Essen. Ocenění 2016 Kennerspiel des Jahres - doporučení2016 International Gamers Award - General Strategy: Two-players - vítěz2016 As d'Or - Jeu de l'Année Expert - nominace2016 Hrajeme.cz - doporučení2015 Tric Trac d'Or - vítěz2015 Swiss Gamers Award - vítěz2015 Meeples' Choice - nominace2015 Jocul Anului în România Beginners Finalist2015 Golden Geek - Hra roku - nominace2015 Golden Geek - Nejlepší strategie - nominace2015 Golden Geek - Nejlepší karetní hra - vítěz Herní mechanismy Tahání karet (Card drafting) Sbírání (Set collection) Společenská hra rodinná. Další verze společenské hry 7 Divů světa, tentokrát přesně pro dva hráče. Prověřte své strategické dovedenosti a logické myšlení, a postavte nejvíc divů světa!Oblíbená společenská hra 7 Divů světa uzpůsobená přesně pro dva hráče. Stejně jako v původní verzi hry, i zde hráči poměří své síly na poli státnickém, vojenském a vědeckém. Pomocí karet se na stole vytvoří obrazec, přičemž některé karty jsou odhalené, jiné jsou zahalené. Kartu, kterou si vezmete, můžete využít trojím způsobem - umístit ji jako budovu do svého města, využít ji pro stavbu divu či ji zahodit a získat za ni mince. Budovy a divy světa jsou po rozebrání karet obodovány, kromě klasického bodového vítězství však může zvítězit i hráč, který si nejlépe povede na technologickém či vojenském poli. Tato výtečná strategická hra je vhodná pro dva hráče od deseti let.

7 divů světa DUEL

Hra s novým zajímavým systémem použití karet.

Děti mohou v této hře nechat rozkvétat celou civilizaci vědeckým pokrokem, třemi vítězstvími a také dvanácti divy světa. Tyto herní prvky zajišťují vysokou pestrou variabilitu hry. Holky a kluci mohou vyzkoušet růzmé způsoby, jak nejlépe obstát.

Obsah balení:

  • 1 herní deska, 66 karet věku
  • 7 karet cechů, 12 karet divů
  • 4 vojenské žetony, 10 žetonů pokroku
  • 1 figurka knoflíku, 31 mincí, 1 blok na výsledky
  • 1 česká pravidla, 1 rychlý přehled

Kupte dětem 7 divů světa!

Vhodné pro děti od 10 let Počet hráčů: 2 Délka hry: cca 30 minut Rozměry balení: 20,5 x 5,5 x 20,5 cm

7 Divů světa: Duel je rychlá hra pro 2 hráče, kteří vytvářejí co největší civilizaci, jakou kdy starověký svět poznal. Hra vychází z principů známé hry 7 Dvů světa a není to přitom její zmenšená verze.

Začínáte v samých barbarských počátcích a vedete svou říši až do časů, kdy se stane světovou velmocí. Postavte architektonické divy, které přetrvají věky a vládněte té nejmocnější civilizaci na Zemi!

Hra obsahuje česká pravidla. Hra roku 2017

Některé herní mech

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.