Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Adámková P. a: Prvouka 2 - Člověk a jeho svět (2.r.ZŠ)

Učebnice/Odborná literatura

Adámková P. a: Prvouka 2 - Člověk a jeho svět (2.r.ZŠ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice navazuje na koncepci učebnice pro 1. ročník. Průvodní postavičky moderní učebnice seznamuje děti s proměnami přírody a činnostmi lidí během roku, směřují k pochopení života, vztahů, ale i problémů ve škole, rodině i společnosti, přispívají k osvojení vhodného mezilidského ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Adámková P. a: Prvouka 2 - Člověk a jeho svět (2.r.ZŠ) koupíte i tady

Specifikace Adámková P. a: Prvouka 2 - Člověk a jeho svět (2.r.ZŠ)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 134 Kč

Učebnice navazuje na koncepci učebnice pro 1. ročník. Přináší nové poznatky systematicky rozdělené do tematických celků (např. Jaro, Léto, Podzim, Zima, Domov, Rodina a lidé kolem nás, Člověk). Zpro ... a dál?

Produkt Adámková P. a: Prvouka 2 - Člověk a jeho svět (2.r.ZŠ)

Adámková P. a: Prvouka 2 - Člověk a jeho svět (2.r.ZŠ) - parametry

Název produktu: Adámková P. a: Prvouka 2 - Člověk a jeho svět (2.r.ZŠ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 134 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice navazuje na koncepci učebnice pro 1. ročník.

Průvodní postavičky moderní učebnice seznamuje děti s proměnami přírody a činnostmi lidí během roku, směřují k pochopení života, vztahů, ale i problémů ve škole, rodině i společnosti, přispívají k osvojení vhodného mezilidského chování a jednání.

Přináší nové poznatky systematicky rozdělené do tematických celků (např. Jaro, Léto, Podzim, Zima, Domov, Rodina a lidé kolem nás, Člověk).

Zprostředkovává nové poznatky přirozenou a nenásilnou formou na základě zkušeností dětí s okolním světem, ukazuje jeden a týž jev různých úhlů, podněcuje k přemýšlení a hledání souvislostí.

Je dětem blízká grafickým zpracováním ve stylu dětského časopisu; obsahuje řadu ilustrací a fotografií názorně doprovázejících výklad.

Učebnicí provází postavička mimozemšťánka Zetíka a jeho pozemské kamarádky Emy.

S doložkou MŠMT.

A4, sešitová, 64 stran

Ucelená řada učebnic pro 1. až 5. ročník ZŠ má za cíl představit témata týkající se člověka, rodiny, společnosti, vlasti, přírody, kultury, techniky, zdraví a dalších okruhů. Klademe důraz na úzké propojení učebnice se zkušenostmi žáků. Jednotlivá témata vycházejí z konkrétních a modelových situací a směřují ke zvládnutí dovedností důležitých pro uplatnění se v praktickém životě.

Učebnice jsou tvořeny podle vzdělávacího programu Základní škola a Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.