Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen ACYLPYRIN EFFERVESCENS 500 mg 15 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

ACYLPYRIN EFFERVESCENS 500 mg 15 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové účinně tlumí bolesti a efektivně snižuje teplotu. - Podání ve formě šumivých tablet je výhodné pro rychlé dosažení nástupu účinku a snížení výskytu žaludečních obtíží. Acylpyrin effervescens obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, což je účinná látka proti bolesti a horečce. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace ACYLPYRIN EFFERVESCENS 500 mg 15 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce HERBACOS
Nejnižší cena 59 Kč

Přípravek proti horečce a bolesti při akutních chřipkových onemocněních Podání ve formě šumivých tablet je výhodné pro rychlé dosažení nástupu účinku a snížení výskytu žaludečních obtíží. Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky ... a dál?

Produkt ACYLPYRIN EFFERVESCENS 500 mg 15 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ACYLPYRIN EFFERVESCENS 500 mg 15 tablet - parametry

Název produktu: ACYLPYRIN EFFERVESCENS 500 mg 15 tablet
Výrobce: HERBACOS
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové účinně tlumí bolesti a efektivně snižuje teplotu. - Podání ve formě šumivých tablet je výhodné pro rychlé dosažení nástupu účinku a snížení výskytu žaludečních obtíží. Acylpyrin effervescens obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, což je účinná látka proti bolesti a horečce. Acylpyrin effervescens je účinný nejenom na horečku při akutních respiračních onemocněních chřipkového charakteru a onemocněních z nachlazení, ale i na bolesti hlavy, zubů, kloubů a svalů, které tato onemocnění provázejí. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ACYLPYRIN EFFERVESCENS musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů (při horečce) nebo do 5 dnů (při bolesti), musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. 1. CO JE ACYLPYRIN EFFERVESCENS A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. ACYLPYRIN EFFERVESCENS lze bez porady s lékařem užívat ke snížení horečky a k úlevě od bolesti při chřipce a nachlazení, k potlačení mírné až střední bolesti (např. hlavy, zubů, bolesti v zádech a bolesti při menstruaci). U kloubních a svalových bolestí (vyjma těch, které doprovází chřipková onemocnění nebo bolesti zad) a při bolesti nervového původu je nutná porada s lékařem. Přípravek mohou užívat bez doporučení lékaře dospělí a mladiství od 16 let. Děti a mladiství do 16 let smějí užívat kyselinu acetylsalicylovou vždy pouze po doporučení lékařem. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE ACYLPYRIN EFFERVESCENS UŽÍVAT Neužívejte ACYLPYRIN EFFERVESCENS: jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na kyselinu acetylsalicylovou nebo na některou pomocnou látku obsaženou v přípravku při chorobné krvácivosti při vředové chorobě žaludku a střev před plánovaným chirurgickým zákrokem spojeným s větším krvácením při průduškovém astmatu v posledních třech měsících těhotenství. při věku do 16 let a současně probíhajícím horečnatém onemocnění Zvláštní opatrnosti při použití ACYLPYRIN EFFERVESCENS je zapotřebí: pokud jste těhotná nebo kojíte (přípravek se může podávat v první a druhé třetině těhotenství a během kojení pouze na doporučení lékaře). pokud máte chronické onemocnění dýchacího ústrojí, průduškové astma, sennou rýmu nebo nosní polypy pokud trpíte chronickými nebo opakujícími se žaludečními nebo dvanáctníkovými obtížemi pokud se u vás v minulosti projevila alergická reakce na nesteroidní antirevmatika při poškození ledvin při poškození jater U dětí a mladistvých do 16 let s virovým onemocněním (např. chř


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.