Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Acyclostad Galmed krém 250 mg

Léky na kůži

Acyclostad Galmed krém 250 mg

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Léčba přípravkem Acyclostad způsobuje úlevu od bolesti a svědění při často se opakujících infekčních oparech rtů (opakující se herpes labialis puchýřky na rtech a okolo nich). Léčivý přípravek. Pozorně čtěte příbalový leták ! ACYCLOSTAD GALMED krém acyclovirum 1. Co je Acyclostad Galmed a k čemu se používá Přípravek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.75969
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Acyclostad Galmed krém 250 mg koupíte i tady

Specifikace Acyclostad Galmed krém 250 mg

Kategorie Léky na kůži
Výrobce STADA PHARMA
Nejnižší cena 121 Kč

Léčba přípravkem Acyclostad způsobuje úlevu od bolesti a svědění při často se opakujících infekčních oparech rtů (opakující se herpes labialis puchýřky na rtech a okolo nich). Léčivý přípravek. Pozorně čtěte příbalový leták ! ACYCLOSTAD GALMED krém acyclovirum   1. Co je Acyclostad Galmed a k čemu se používá Přípravek Acyclostad léčí virové infekce (patří mezi antivirotika). Léčba přípravkem Acyclostad způsobuje úlevu od bolesti a svědění při často se opakujících infekčních oparech rtů (opakující se herpes » ... a dál?

Produkt Acyclostad Galmed krém 250 mg

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Acyclostad Galmed krém 250 mg - parametry

Název produktu: Acyclostad Galmed krém 250 mg
Výrobce: STADA PHARMA
Minimální cena: 121 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Léčba přípravkem Acyclostad způsobuje úlevu od bolesti a svědění při často se opakujících infekčních oparech rtů (opakující se herpes labialis puchýřky na rtech a okolo nich). Léčivý přípravek. Pozorně čtěte příbalový leták ! ACYCLOSTAD GALMED krém acyclovirum 1. Co je Acyclostad Galmed a k čemu se používá Přípravek Acyclostad léčí virové infekce (patří mezi antivirotika). Léčba přípravkem Acyclostad způsobuje úlevu od bolesti a svědění při často se opakujících infekčních oparech rtů (opakující se herpes labialis puchýřky na rtech a okolo nich). 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Acyclostad Galmed používat? Nepoužívejte přípravek: při známé přecitlivělosti na aciklovir nebo jakoukoli jinou látku obsaženou v přípravku, na sliznice (např. dutiny ústní) a do očí, aby nedošlo k místnímu podráždění. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Acyclostad Galmed je zapotřebí: Pokud máte výrazně oslabený imunitní systém, smí být přípravek Acyclostad Galmed používán pouze po poradě s lékařem. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky: Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech dalších lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Vzájemné ovlivnění přípravku Acyclostad Galmed s jinými léky nebyly dosud zaznamenány. Těhotenství a kojení: Zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka před užitím jakéhokoli léku. Těhotenství: Omezené zkušenosti s užíváním acikloviru v těhotenství nenaznačují nežádoucí účinky acikloviru na těhotenství, zdraví plodu a novorozence. Přípravek smí být v těhotenství užit pouze po pečlivém zvážení rizika a přínosu léčby. Kojení: Při aplikaci na zdravou pokožku je vstřebané množství acikloviru zanedbatelné. Při použití přípravku kojící matkou je u kojence vstřebané množství acikloviru malé. Pokud při používání přípravku kojíte, nesmí kojenec přijít do kontaktu s ošetřenými plochami pokožky. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů: Dosud není znám žádný účinek přípravku na schopnost řídit a ovládat stroje. Důležité informace o některých složkách přípravku Acyclostad Galmed: Cetylalkohol může způsobit lokální podráždění kůže (např. kontaktní dermatitidu). Propylenglykol může způsobit lokální podráždění kůže. 3. Jak se přípravek Acyclostad Galmed používá? Vždy pečlivě dodržujte pokyny v této informaci. Pokud si nejste něčím jisti, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Obvyklé dávkování: Tenkou vrstvu krému nanášejte na postiženou pokožku pětkrát denně ve čtyřhodinových intervalech během dne. Jak se Acyclostad Galmed užívá? Krém nanášejte bavlněným tampónem. Dostatečné množství krému musí pokrýt celou zasaženou oblast kůže (pupínky, otok, zčervenání) i její okolí. Pokud krém nanášíte rukou, ruce musí být umyty před i po aplikaci, aby se zabránilo superinfekci poškozené kůže (např.bakteriemi) a/nebo přenosu viru na nová dosud neinfikovaná místa kůže či sliznic. Zvláštní upozornění K dosažení co nejlepšího výsledku by mělo být léč


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.