Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml

Léky

ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Příbalová informaceACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/mlsirupacetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.- ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.72593
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml koupíte i tady

Specifikace ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce SANDOZ
Nejnižší cena 55 Kč

ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml snižuje vazkost hlenu rozpouštěním všech jeho složek a usnadňuje tím vykašlávání. Přípravek ACC SIRUP PRO DĚTI 20 ml/mg se užívá k léčbě všech onemocnění dýchacích cest, která doprovází intenzivní tvorba hustého vazkého hlenu a vlhký kašel, jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice. ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 2 let.  Jak se přípravek ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml užívá: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 2-3krát denně 10ml » ... a dál?

Produkt ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml - parametry

Název produktu: ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml
Výrobce: SANDOZ
Minimální cena: 55 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příbalová informaceACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/mlsirupacetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři, nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4.- Pokud se do 4-5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci :1. Co je ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml užívat 3. Jak se ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml užívá4. Možné nežádoucí účinky5 Jak ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. Co je ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml a k čemu se používáMukolytikum, expektorans.Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a podporuje vykašlávání.Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem při akutních onemocněních dýchacích cest provázených tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem,jako je chřipka, akutní zánět průdušek, nebo průdušnice.Dětem je možno podávat přípravek bez porady s lékařem od 2 let věku.Na doporučení lékaře se přípravek užívá u chronických onemocněních dýchacích cest, jako je chronický zánět průdušek, průdušnice, průduškové astma, bronchiolitida (zánět průdušinek), mukoviscidóza (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů), bronchiektázie(rozšíření průdušek), dále při léčbě zánětu hrtanu. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml užívatNeužívejte ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml- jestliže jste alergický(á) na acetylcystein, methylparaben nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6).Upozornění a opatření Před zahájením užívání tohoto přípravku se nejprve poraďte s lékařem, pokud:- trpíte průduškovým astmatem (především pacienti se zvýšenou citlivostí průdušek na různá podráždění). - trpíte nebo jste v minulosti trpěl(a) žaludečními nebo dvanáctníkovými vředy.V souvislosti s užitím acetylcysteinu byly velmi vzácně popsány závažné kožní reakce, např. Stevens-Johnsonův syndrom (závažné kožní onemocnění charakterizované odlučováním horní vrstvy kůže či sliznice od spodních vrstev) a Lyellův syndrom (závažné kožní onemocnění charakterizované vznikem puchýřů). Pokud se u Vás objeví změny na kůži nebo na sliznic


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.