Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml

Léky

ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek ACC sirup se užívá k léčení onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu. Účinná látka acetylcystein působí navíc antioxidačně, a tak podporuje obranné mechanismy organismu. Přípravek ACC sirup se užívá k léčení onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89906
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml koupíte i tady

Specifikace ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce SANDOZ
Nejnižší cena 70 Kč

Mukolytikum, expektorans. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Dětem je možno podávat přípravek bez porady s lékařem od 2 let věku. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml - parametry

Název produktu: ACC Sirup pro děti 20 mg 100 ml
Výrobce: SANDOZ
Minimální cena: 70 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek ACC sirup se užívá k léčení onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu. Účinná látka acetylcystein působí navíc antioxidačně, a tak podporuje obranné mechanismy organismu. Přípravek ACC sirup se užívá k léčení onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu. Účinná látka acetylcystein působí navíc antioxidačně, a tak podporuje obranné mechanismy organismu. Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka. Obvyklé dávkování přípravku je: Dospělí a mladiství od 14 let: 2 odměrné lžičky (= 10 ml) roztoku 2-3krát denně, což odpovídá 400 - 600 mg acetylcysteinu denně

Děti od 6 do 14 let: 1 odměrná lžička (= 5 ml) roztoku 3-4krát denně, což odpovídá 300-400 mg acetylcysteinu denně

Děti od 2 do 6 let: 1 odměrná lžička roztoku 2-3krát denně, což odpovídá 200- 300 mg acetylcysteinu denně

Děti mladší než 2 roky: ½ odměrné lžičky (= 2,5 ml) roztoku 2-3krát denně, což odpovídá 100-150 mg acetylcysteinu denně Dětem mladším než 2 roky se přípravek ACC SIRUP může podávat pouze na doporučení lékaře. Novorozencům a dětem mladším než 1 rok se přípravek ACC SIRUP může podávat pouze pod lékařským dohledem. Příbalová informace: informace pro uživatele ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml sirup acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému l&eac  ACC SIRUP PRO DĚTI 20MG/ML  Acc sirup je mukolytikum. Užívá se k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu. Sirup pro děti určený k léčbě vlhkého kašle. Usnadňuje vykašlávání. Acc dětský sirup je vhodný pro děti od 2 let věku.  Balení: 100 ml.  Mukolytikum, expektorans. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Dětem je možno podávat přípravek bez porady s lékařem od 2 let věku. Čtěte podrobně příbalový leták. Rychlé řešení na kašel pro děti od 2 let.. Třešňová příchuť, snadné dávkování stříkačkou nebo odměrkou. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje acetylcystein 20mg/ml. ACC sirup pro děti 100ml od Sandoz na www.GigaLekarna.cz za 75 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.