MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ACC Long 600 mg 20 tablet

Léky

ACC Long 600 mg 20 tablet

Hodnocení: 14x
  • 3.71429
EAN: 4030855002511

ACC LONG je mukolytikum. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel.Přípravek mohou užívat dospělí a děti starší než 14 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ACC LONG šumivé tablety (Acetylcysteinum) Přečtěte si ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen ACC Long 600 mg 20 tablet

Specifikace ACC Long 600 mg 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce SALUTAS
Nejnižší cena 157 Kč
Příznaky Chřipka a nachlazení
Příznaky Dýchací cesty

⛑️Trápí vás chřipka, zánět průdušek nebo hrtanu? ✅Vyzkoušejte ACC LONG šumivou tabletu na vlhký kašel a zbavte se potíží. ✅Za skvělou cenu, . ... a dál?

Produkt ACC Long 600 mg 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouACC Long 600 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: ACC Long 600 mg 20 tablet
Výrobce: SALUTAS
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 222 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.71 bodů z 5
Počet hodnocení: 14 x
Hodnocení:
  • 3.71429
Příznaky Chřipka a nachlazení
Příznaky Dýchací cesty
Podrobný popis:

ACC LONG je mukolytikum. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel.Přípravek mohou užívat dospělí a děti starší než 14 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ACC LONG šumivé tablety (Acetylcysteinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ACC LONG musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 5 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je ACC LONG a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete ACC LONG užívat 3. Jak se ACC LONG užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak ACC LONG uchovávat 6. Další informace 1. CO JE ACC LONG A K ČEMU SE POUŽÍVÁ ACC LONG je mukolytikum. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Acetylcystein působí také antioxidačně, a tak podporuje obranné mechanismy organismu. Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu jako jsou chřipka, záněty průdušnice, akutní i chronické bronchitidy (zánět průdušek), bronchiektázie (rozšíření průdušek), průduškové astma, bronchiolitidy (zánět průdušinek), mukoviscidóza (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů). Dále se přípravek užívá při léčbě zánětu hrtanu, akutní i chronické sinusitidy (zánět vedlejších nosních dutin) a otitis media (zánět středního ucha) s výpotkem a u předoperačních a pooperačních stavů spojených s větší tvorbou vazkého hlenu v dýchacích cestách. U chronických onemocnění dýchacích cest a krčních, nosních a ušních onemocnění smí být přípravek užíván pouze na doporučení lékaře. Přípravek mohou užívat dospělí a děti starší než 14 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE ACC LONG UŽÍVAT Neužívejte ACC LONG - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku přípravku ACC LONG a při nesnášenlivosti laktózy. - pro vysoký obsah léčivé látky není přípravek vhodný pro děti mladší než 14 let. Zvláštní opatrnosti při použití ACC LONG je zapotřebí - jestliže jste diabetik, před započetím užívání tohoto přípravku se poraďte s lékařem. - V těhotenství a v období kojení může být přípravek užíván jen jsou-li pro to zvlášť závažné důvody a na doporučení lékaře. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárník


Zkušenosti s ACC Long 600 mg 20 tablet

jirka, 20. listopadu 2016doporučuji
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro ACC Long 600 mg 20 tablet

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.