MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Abacus Spiele Ricochet Robots

Deskové hry

Abacus Spiele Ricochet Robots

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 4011898031317

Společenská hra pro 1–15 hráčů, doporučený věk od 10 let, alespoň na 30 min hraní, německá lokalizace . Ricochet Robots je v podstatě logická optimalizační úloha, ve které máte za úkol pomoci najít robotů důmyslnou cestu k cíli. Před hrou je sestaven hrací plán skládající se ze čtyř částí. Každá z nich je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73439
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Abacus Spiele Ricochet Robots

Specifikace Abacus Spiele Ricochet Robots

Kategorie Deskové hry
Výrobce Abacus Spiele
Nejnižší cena 633 Kč
Věk od 8 - 11 let

Společenská hra strategická pro 1–15 hráčů, vhodné od 10 let, alespoň na 30 min hraní . Ricochet Robots je v podstatě logická optimalizační úloha, ve které máte za úkol pomoci najít robotů důmyslnou cestu k cíli. Před hrou je sestaven hrací plán skládající se ze čtyř částí. Každá z nich je oboustranná, čímž je umožněna značná variabilita hrací desky (96 možností). Na hrací plán se umístí čtyři barevní roboti. Cílem hry je dopravit robota na cílové pole co nejmenším počtem tahů. Barvu robota a cílové pole určuje » ... a dál?

Produkt Abacus Spiele Ricochet Robots

Abacus Spiele Ricochet Robots - parametry

Název produktu: Abacus Spiele Ricochet Robots
Výrobce: Abacus Spiele
Minimální cena: 633 Kč
Maximální cena: 689 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Společenská hra pro 1–15 hráčů, doporučený věk od 10 let, alespoň na 30 min hraní, německá lokalizace . Ricochet Robots je v podstatě logická optimalizační úloha, ve které máte za úkol pomoci najít robotů důmyslnou cestu k cíli. Před hrou je sestaven hrací plán skládající se ze čtyř částí. Každá z nich je oboustranná, čímž je umožněna značná variabilita hrací desky (96 možností). Na hrací plán se umístí čtyři barevní roboti. Cílem hry je dopravit robota na cílové pole co nejmenším počtem tahů. Barvu robota a cílové pole určuje žeton, který se vylosuje na začátku každého kola.Pohybující se robot se může zastavit pouze o zeď nebo některého kamaráda. Dostat je rychle tam, kam potřebujeme, není proto vůbec jednoduché. Naštěstí robotu mohou pomoci také ostatní roboti. Ovšem pozor, do celkového počtu tahů se jejich pohyb také počítá. Velkou výhodu této hry představuje fakt, že všichni hráči hrají současně. Hráči proto nepohybují přímo roboty na desce, ale cestu hledají jen v duchu. Ten, komu se podaří nal Ricochet Robots je jednoduchá logická hra, kterou může hrát takřka neomezený počet hráčů. Hraje se na skládacím hracím plánu, který lze sestavit v 96.ti kombinacích - což zaručuje, že každá hra bude jiná a originální. Hráči umisťují na hrací plochu barevné robotky a doprostřed herního plánu pak položí žeton. Cílem hráčů je získat v daném herním kole tento žeton, tedy dostat se k němu co nejkratší cestou. Na cestu se potom vydá robot stejné barvy, jakou má žeton. Hráči vymýšlejí cestu všichni naráz. Realizovat ji může ten, kdo ji naplánuje jako první. Ostatní mají jen minutu na to, aby ji příp. vylepšili. Aby to ale přece jenom nebylo tak jednoduché, neumí robotci brzdit. V jejich cestě je zastaví buďto překážka v podobě zdi nebo jiný robotek. Hra je v angličtině. Obsah balení: 8 oboustranných hracích desek 1 centrální dílek 5 barevných robotků 5 startovních vesmírných značek 17 žetonů přesýpací hodiny pravidla Odkazy video (anglicky) pravidla CZ (česky, pdf) V logické hře Ricochet Robots hledáte tu nejefektivnější cestu pro čtyři roboty. Po modulárním hracím plánu musíte najít nejkratší cestu do bodu určení a správně tak využívat stěny a ostatní roboty. U tohohle herního hlavolamu se váš mozek určitě hezky zapotí.


Přidat recenzi pro Abacus Spiele Ricochet Robots

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.