Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen 5 kroků k úspěšnému projektu

Učebnice/Odborná literatura

5 kroků k úspěšnému projektu

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: 5 kroků k úspěšnému projektu - 22 šablon klíčových dokumentů a 3 kompletní reálné projekty - Doležal Jan, Krátký Jiří, Cingl Ondřej. Publikace zkušených autorů přináší vše důležité, co potřebujete znát pro úspěšné řízení a dokončení projektu. Velmi cenné jsou v knize vzory dokumentů souvisejících s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
5 kroků k úspěšnému pro..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? 5 kroků k úspěšnému projektu koupíte i tady

Specifikace 5 kroků k úspěšnému projektu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 243 Kč

Publikace zkušených autorů přináší vše důležité, co potřebujete znát pro úspěšné řízení a dokončení projektu. Velmi cenné jsou v knize vzory dokumentů souvisejících s jednotlivými fázemi a nástroji pr ... a dál?

Produkt 5 kroků k úspěšnému projektu

5 kroků k úspěšnému projektu - parametry

Název produktu: 5 kroků k úspěšnému projektu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 243 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: 5 kroků k úspěšnému projektu - 22 šablon klíčových dokumentů a 3 kompletní reálné projekty - Doležal Jan, Krátký Jiří, Cingl Ondřej. Publikace zkušených autorů přináší vše důležité, co potřebujete znát pro úspěšné řízení a dokončení projektu. Velmi cenné jsou v knize vzory dokumentů souvisejících s jednotlivými fázemi a nástroji projektového managementu. Na začátek se krátce seznámíte s problematikou projektového řízení a životním cyklem projektu a dozvíte se, které nástroje by během životního cyklu projektu měly být určitě použity a které jsou spíše volitelné. Hlavní část knihy pak tvoří 25 nástrojů, jejich popis, využití a vzory dokumentů pro každý nástroj projektového řízení. Jde o studii proveditelnosti, logický rámec, ILP, registr zainteresovaných stran, WBS, tabulku dimenzí, plán řízení projektu, harmonogram, rozpočet a finanční plán, matici zodpovědností, organizační strukturu, registr rizik, komunikační plán, zápis pro kick-off, týdenní report, registr problémů a registr poučení. Publikace: 5 kroků k úspěšnému projektu - 22 šablon klíčových dokumentů a 3 kompletní reálné projekty - Doležal Jan, Krátký Jiří, Cingl Ondřej. Praktická publikace zkušených autorů je důležitou pomůckou pro všechny projektové manažery. Představuje hlavní principy, nástroje a metody projektového řízení formou šablonových dokumentů, které jsou demonstrovány na různých projektech. Velmi cenné jsou


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.