Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen ... a z mlhy zjevily se útesy čínské

Knihy

... a z mlhy zjevily se útesy čínské

Hodnocení: 1x
  • 4

...a z mlhy zjevily se útesy čínské – Obraz Číny v prvních fotografiích - Filip Suchomel, Marcela Suchomelová . Kniha přibližuje českému čtenáři téma zobrazování Číny, jejích obyvatel a reálií v 19.století na fotografiích, ale i ilustracích v dobových periodikách a knižních pojednáních. Detailně zpracovává postupné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8916
skladem

Jaké má kniha
... a z mlhy zjevily se..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ... a z mlhy zjevily se útesy čínské koupíte i tady

Specifikace ... a z mlhy zjevily se útesy čínské

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 684 Kč

Kniha přibližuje českému čtenáři téma zobrazování Číny, jejích obyvatel a reálií v 19.století na fotografiích, ale i ilustracích v dobových periodikách a knižních pojednáních. ... a dál?

Produkt ... a z mlhy zjevily se útesy čínské

... a z mlhy zjevily se útesy čínské - parametry

Název produktu: ... a z mlhy zjevily se útesy čínské
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 684 Kč
Maximální cena: 941 Kč
Ušetríte až: 257 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

...a z mlhy zjevily se útesy čínské – Obraz Číny v prvních fotografiích - Filip Suchomel, Marcela Suchomelová . Kniha přibližuje českému čtenáři téma zobrazování Číny, jejích obyvatel a reálií v 19.století na fotografiích, ale i ilustracích v dobových periodikách a knižních pojednáních. Detailně zpracovává postupné proměny této dokumentace vzhledem k využívání nového fotografického média a jeho etablování v roli předlohy pro přesnější zachycení reálií. Kniha obšírně pojednává o postupném rozmachu fotografie v několika tehdy otevřených čínských přístavech i v dalších významných čínských lokalitách, kde vznikaly nejen místopisné záběry, ale i aranžované snímky místních obyvatel. Této tvorbě se věnovali nejen cizinci z Evropy a Ameriky, ale záhy i první zdejší fotografové, kteří zakládali vlastní prosperující fotografická studia. Autoři se rovněž věnují dobové cestopisné literatuře, dostupné ve sledovaném období zejména ve střední Evropě. Součástí publikace je i ucelený, detailními popisy opatřený katalog 125 fotografií, ze sbírek moravských rodáků Erwina Dubského a Heinricha Wawry, kteří v 60. a 70. letech 19. století Čínu navštívili a v tamních fotografických studiích získali významné soubory dobové čínské albuminové fotografie od evropských i čínských tvůrců. Kniha je rovněž opatřena jmenným a místním rejstříkem a bohatou obrazovou dokumentací doplňující jednotlivá pojednání. ...a z mlhy zjevily se útesy čínské – Obraz Číny v prvních fotografiích - Filip Suchomel, Marcela Suchomelová od nakladatelství Arbor vitae v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.