Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Vydavateľstvo F Poruchy osobnosti - podľa DSM-IV - vysvetlené - David J. Robinson, M.D.

Učebnice/Odborná literatura

Vydavateľstvo F Poruchy osobnosti - podľa DSM-IV - vysvetlené - David J. Robinson, M.D.

Hodnocení: 1x
  • 4

Porozumenie ako pacientov postihujú malaadaptívne osobnostné črty je dôležité v každom klinickom odbore, nie iba v oblasti psychiatrie. Hlavným zámerom tejto knihy je napomôcť rozpoznaniu osobnostných porúch a porozumeniu ich etiológie a liečby. Tento text bol napísaný, aby poskytol čitateľom praktický, stručný a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Vydavateľstvo F Poruchy osobnosti - podľa DSM-IV - vysvetlené - David J. Robinson, M.D.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 200 Kč

Porozumenie ako pacientov postihujú malaadaptívne osobnostné črty je dôležité v každom klinickom odbore, nie iba v oblasti psychiatrie. Hlavným zámerom tejto knihy je napomôcť rozpoznaniu osobnostných porúch a porozumeniu ich etiológie a liečby. Tento text bol napísaný, aby poskytol čitateľom praktický, stručný a pútavý úvod pre porozumenie poruchám osobnosti. Kniha je kondenzovaným výberom z : Field Guide to Personality Disorders. ... a dál?

Produkt Vydavateľstvo F Poruchy osobnosti - podľa DSM-IV - vysvetlené - David J. Robinson, M.D.

Vydavateľstvo F Poruchy osobnosti - podľa DSM-IV - vysvetlené - David J. Robinson, M.D. - parametry

Název produktu: Vydavateľstvo F Poruchy osobnosti - podľa DSM-IV - vysvetlené - David J. Robinson, M.D.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 200 Kč
Maximální cena: 200 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Porozumenie ako pacientov postihujú malaadaptívne osobnostné črty je dôležité v každom klinickom odbore, nie iba v oblasti psychiatrie. Hlavným zámerom tejto knihy je napomôcť rozpoznaniu osobnostných porúch a porozumeniu ich etiológie a liečby. Tento text bol napísaný, aby poskytol čitateľom praktický, stručný a pútavý úvod pre porozumenie poruchám osobnosti. Kniha je kondenzovaným výberom z : Field Guide to Personality Disorders. Psychoanalýza, počnúc jej zakladateľom Sigmundom Freudom, odhalila určité vnútorné psychické stratégie riešenia konfliktov, ktoré sa označujú ako obranné mechanizmy. Výsledkom obranných mechanizmov sú určité formy prežívania a správania. Autorka pátra aj po etologických, evolučno-biologických a neurobiologických súvislostiach. (vysvetlené) Autor knihy Arthur Charles Clarke, Vydavatelstvo Baronet, Kniha,2005


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.