Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tony Northrup, MCSE CISSP, MVP, Microsoft Windows Te: Řešení problémů s Microsoft Windows Serverem 2003

Učebnice/Odborná literatura

Tony Northrup, MCSE CISSP, MVP, Microsoft Windows Te: Řešení problémů s Microsoft Windows Serverem 2003

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Řešení problémů s Microsoft Windows Serverem 2003 - MCSE CISSP;Microsoft Windows Te;MVP;Tony Northrup. Tuto knihu nabízíme samostatně bez CD za speciální cenu. Pokud máte zájem i o CD, objednejte si celé balení knih K1190 Resource Kit pro Win Server 2003. Pokročilé strategie pro odhalování, odstraňování i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tony Northrup, MCSE CISSP, MVP, Microsoft Windows Te: Řešení problémů s Microsoft Windows Serverem 2003 koupíte i tady

Specifikace Tony Northrup, MCSE CISSP, MVP, Microsoft Windows Te: Řešení problémů s Microsoft Windows Serverem 2003

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 594 Kč

Pokročilé strategie pro odhalování, odstraňování i prevenci potíží se systémem a sítěmi založenými na Microsoft Windows Serveru 2003. V knize najdete diagnostické postupy a diagramy pro rychlé nalezení příčin potíží i detailní informace o hardwaru a službách, s jejichž pomocí vyřešíte i závažné problémy a zamezíte jejich opakování v budoucnu. ... a dál?

Produkt Tony Northrup, MCSE CISSP, MVP, Microsoft Windows Te: Řešení problémů s Microsoft Windows Serverem 2003

Tony Northrup, MCSE CISSP, MVP, Microsoft Windows Te: Řešení problémů s Microsoft Windows Serverem 2003 - parametry

Název produktu: Tony Northrup, MCSE CISSP, MVP, Microsoft Windows Te: Řešení problémů s Microsoft Windows Serverem 2003
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 594 Kč
Maximální cena: 833 Kč
Ušetríte až: 239 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Řešení problémů s Microsoft Windows Serverem 2003 - MCSE CISSP;Microsoft Windows Te;MVP;Tony Northrup. Tuto knihu nabízíme samostatně bez CD za speciální cenu. Pokud máte zájem i o CD, objednejte si celé balení knih K1190 Resource Kit pro Win Server 2003. Pokročilé strategie pro odhalování, odstraňování i prevenci potíží se systémem a sítěmi založenými na Microsoft Windows Serveru 2003. V knize najdete diagnostické postupy a diagramy pro rychlé nalezení příčin potíží i detailní informace o hardwaru a službách, s jejichž pomocí vyřešíte i závažné problémy a zamezíte jejich opakování v budoucnu. - Zjišťování a odstraňování problémů s aplikacemi, službami, operačním systémem, sítí, ovladači, disky a svazky a jiným hardwarem atd. - Získání a použití obvyklých i méně známých nástrojů pro řešení problémů v systémech Windows: např. Event Viewer (Prohlížeč událostí), Task Manager (Správce úloh), Device Manager (Správce zařízení), Performance Logs and Alerts (Výstrahy a protokolování výkonu), System Configuration Utility, Disk Defragmenter (Defragmentace disků), Recovery Console (Konzola pro zotavení), Network Monitor (Sledování sítě), Program Compatibility Wizard, Computer Management, Dependency Walker, Eventtriggers, Openfiles, Gpresult, Sc, Boot Logging, Driver Verify Manager, Memory Pool Monitor, Shutdown Event Tracker, Chkdsk, Disk Cleanup, DiskPart, DiskProbe, Arp, Ipconfig, Nbtstat, Netdiag, Nslookup, Pathping, Portqry a dalších - Problémy se spouštěním systému, po přihlášení, při vypínání systému – včetně selhání a hardwarových konfliktů - Analýza chyb STOP („modrá obrazovka“), včetně analýzy pomocí souborů výpisů paměti a chybových zpráv - Opravy systémových souborů, obnovení dat pomocí nové instalace - Oprava zaváděcího sektoru a hlavního spouštěcího záznamu (MBR), obnovení dat z vadného disku, výměna vadného disku - Detailní pohled na fyzickou strukturu disků a uložení dat, příprava na možné selhání disků - Zjišťování a odstraňování problémů s komunikací pomocí protokolů TCP/IP - Správa systémových služeb: podrobný popis, konfigurace, sledování spolehlivosti pomocí nástrojů i skriptování - 12 základních pravidel pro předcházení a snadné odhalování problémů - Sestavení akčního plánu pro případ potíží Publikace: Řešení problémů s Microsoft Windows Serverem 2003 - MCSE CISSP;Microsoft Windows Te;MVP;Tony Northrup.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.