Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tobiáš Foniatrie - Hlas - Jakub Dršata

Učebnice/Odborná literatura

Tobiáš Foniatrie - Hlas - Jakub Dršata

Hodnocení: 1x
  • 4

Předkládaná kniha je koncipována jako první díl trilogie Hlas – Sluch – Řeč, která si klade za cíl obsáhnout celou šíři současné koncepce oboru foniatrie. Záměrem autorského kolektivu bylo shrnout současné znalosti z oblasti poruchy komunikace, s ohledem na změny, kterými obor prošel od vydání posledních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tobiáš Foniatrie - Hlas - Jakub Dršata koupíte i tady

Specifikace Tobiáš Foniatrie - Hlas - Jakub Dršata

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 532 Kč

Předkládaná kniha je koncipována jako první díl trilogie Hlas Sluch Řeč, která si klade za cíl obsáhnout celou šíři současné koncepce oboru foniatrie. Záměrem autorského kolektivu bylo shrnout současné znalosti z oblasti poruchy komunikace, s ohledem na změny, kterými obor prošel od vydání posledních učebnic. ... a dál?

Produkt Tobiáš Foniatrie - Hlas - Jakub Dršata

Tobiáš Foniatrie - Hlas - Jakub Dršata - parametry

Název produktu: Tobiáš Foniatrie - Hlas - Jakub Dršata
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 532 Kč
Maximální cena: 752 Kč
Ušetríte až: 220 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předkládaná kniha je koncipována jako první díl trilogie Hlas – Sluch – Řeč, která si klade za cíl obsáhnout celou šíři současné koncepce oboru foniatrie. Záměrem autorského kolektivu bylo shrnout současné znalosti z oblasti poruchy komunikace, s ohledem na změny, kterými obor prošel od vydání posledních učebnic.Kniha je uspořádána podle běžných zvyklostí na obecnou část (anatomie, fyziologie, vyšetření a obecné zásady léčby), ve speciální části jsme se drželi konvenčního dělení hlasových poruch na organické a funkční. Záměřem autorů bylo obohatit obzor čtenářů z řad lékařů o nové vztahy oboru foniatrie, především k hlasové pedagogice, operačním postupům a profesní medicíně. Jsme proto velmi rádi, že pozvání ke knize přijali odborníci z řady foniatrických pracovišť i dalších odborností z České i Slovenské republiky. Protože většina textu pochází od autorů českých, bylo rozhodnuto pro zachování formální kontinuity přeložit slovenské příspěvky do českého jazyka. Nebylo zcela jednoduché formálně i obsahově sjednotit text od mnoha přispěvovatelů a konečné dílo je tedy názorovou syntézou. Doufáme, že výsledek odpovídá naší upřímné snaze vytvořit srozumitelnou a moderní učebnici, a věříme, že si kniha najde své čtenáře.Obsah:I HLAS A JEHO VÝZNAMII KLINICKÁ ANATOMIE A FYZIOLOGIE HLASOTVORNÉHO ÚSTROJÍIII VYŠETŘENÍ HLASUIV LÉČBA HLASOVÝCH PORUCHV ORGANICKÉ PORUCHY HLASU7VI FUNKČNÍ PORUCHY HLASU (FUNKČNÍ DYSFONIE)VII ONEMOCNĚNÍ HLASU SPOJENÁ S PROFESÍ A UMĚLECKÝM PROJEVEMVIII OŠETŘOVATELSTVÍ VE FONIATRIIIX POUČENÍ PRO PRAXI Autor: Miroslav Tedla a kolektivFormát: pevná bez přebalu matnáRozměr: 152 x 217 x 28 mmPočet stran: 320Vydáno: 2010 Autor knihy Jakub Dršala, Radovan Havlík, kolektív autorov, Vydavatelstvo Tobiáš, Kniha + DVD Kniha,2011


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.