Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2)

Knihy

SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2)

Hodnocení: 1x
  • 4

Aprende - gramatika a slovník 4 (B2) - Francisca Castro Viúdez. Aprende gramática y vocabulario está diseńado como material complementario, se puede usar en clase o para el autoaprendizaje.n El libro se divide en dos partes una dedicada a la gramática y otra, al vocabulario. En Aprende 4 la parte de gramática se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.66846

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 440 Kč

- Aprende gramática y vocabulario está diseado como material complementario, se puede usar en clase o para el... ... a dál?

Produkt SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2)

SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2) - parametry

Název produktu: SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 440 Kč
Maximální cena: 621 Kč
Ušetríte až: 181 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aprende - gramatika a slovník 4 (B2) - Francisca Castro Viúdez. Aprende gramática y vocabulario está diseńado como material complementario, se puede usar en clase o para el autoaprendizaje.n El libro se divide en dos partes una dedicada a la gramática y otra, al vocabulario. En Aprende 4 la parte de gramática se divide en 26 unidades más una de repaso y la de vocabulario, en 10.n Cada unidad del apartado de gramática se compone de tres secciones n Situaciones donde se describe el uso de la forma gramatical presentada. n żCómo es? con presentación de los paradigmas. n Práctica una serie de actividades graduadas de más a menos controladas. De esta forma, el estudiante va construyendo su competencia gramatical paso a paso.n En la segunda parte, dedicada al vocabulario, en cada unidad se presenta y se practica el léxico más útil y básico de cada nivel, de forma amena y ágil, con numerosas imágenes, que contribuyen a una rápida asimilación.n Al final del libro se incluye un índice de conjunciones y nexos, una tabla de verbos regulares e irregulares y el solucionario de los ejercicios.nDescarga una muestran Aprende - gramatika a slovník 4 (B2) - Francisca Castro Viúdez od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz „Aprende” – gramatika a slovní zásoba (A1–B2), je podpůrným kurzem španělského jazyka, který doporučujeme pro běžnou výuku ve třídě i pro samostudium. Obsahuje 15 lekcí zaměřených na zvládnutí gramatických jevů španělského jazyka. Jeho předností je především detailní, a přesto lehce pochopitelné vysvětlení gramatiky pomocí využití příkladů z běžného života, upozornění na chyby a také slovník nejpoužívanějších španělských slov a výrazů, se kterými se studenti setkají na každé z úrovní jazykových dovedností.Lekce zaměřené na slovní zásobu využívají rozpoznávání a učení se novým slovům v různorodých aktivitách a cvičeních. Soustředí se také na jejich následné použití v běžných situacích, se kterými se studenti setkají při používání španělského jazyka. Možnost zdarma ztažení slovníčku. Cvičebnice španělské gramatiky nabízí množství cvičení zaměřených vždy na konkrétní gramatický jev, součástí knihy je klíč správných řešení ( úroveň B2) Kniha napsaná v cizým jazyce. Je velmi čtivá. Vhodná i pro trénování cizího jazyka.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.