Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Milena Drábová: Zákon o dani z přidané hodnoty

Učebnice/Odborná literatura

Milena Drábová: Zákon o dani z přidané hodnoty

Hodnocení: 1x
  • 4

Praktický průvodce při řešení výkladových problémů vznikajících při každodenní aplikaci zákona o dani z přidané hodnoty.  Páté, aktualizované vydání komentáře zahrnuje poslední novely zákona o DPH, jež s účinností od 1. ledna roku 2013 zejména zásadním způsobem zpřísnily pravidla pro ručení za daň, upravily zacházení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.04125
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Milena Drábová: Zákon o dani z přidané hodnoty koupíte i tady

Specifikace Milena Drábová: Zákon o dani z přidané hodnoty

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 655 Kč

- Praktický průvodce při řešení výkladových problémů vznikajících při každodenní aplikaci zákona o dani z přidané hodnoty. - Páté, aktualizované vydání komentáře zahrnuje poslední novely zákona o ... a dál?

Produkt Milena Drábová: Zákon o dani z přidané hodnoty

Milena Drábová: Zákon o dani z přidané hodnoty - parametry

Název produktu: Milena Drábová: Zákon o dani z přidané hodnoty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 655 Kč
Maximální cena: 890 Kč
Ušetríte až: 235 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Praktický průvodce při řešení výkladových problémů vznikajících při každodenní aplikaci zákona o dani z přidané hodnoty.  Páté, aktualizované vydání komentáře zahrnuje poslední novely zákona o DPH, jež s účinností od 1. ledna roku 2013 zejména zásadním způsobem zpřísnily pravidla pro ručení za daň, upravily zacházení s daňovými doklady a změnily mnohá jiná ustanovení zákona. ▪ Poslední vydání komentáře podává výklad nejnovější úpravy a odpovědi na otázky, se kterými se plátce bude jistě potýkat. Přináší nový, v české odborné literatuře ojedinělý a komplexní, pohled na problematiku DPH.  Seznamuje s komunitárním právem a veškerou i tou nejnovější dostupnou judikaturou Evropského soudního dvora týkající se daných ustanovení zákona o DPH a osvětluje její možné využití v praxi.  Rozebírá praktické uplatňování DPH na konkrétních případech na základě vzájemného vztahu jednotlivých ustanovení směrnice 2006/112/ES a zákona o dani z přidané hodnoty.  Upozorňuje čtenáře na rozpory mezi tuzemskou a komunitární právní úpravou a možná rizika související s uskutečněním transakcí se subjekty zejména z jiných členských států EU.  Obsahuje informace a citace publikovaných stanovisek Ministerstva financí ČR a informace o závěrech jednání koordinačních výborů Komory daňových poradců ČR a Ministerstva financí ČR, včetně citací z těchto pro plátce mnohdy špatně dostupných materiálů. ▪ Publikace čtenáře v neposlední řadě seznamuje i s dostupnou judikaturou tuzemských soudů, zejména Nejvyššího správního soudu, včetně citací z těchto rozsudků. V závěru komentáře ke každému paragrafu je seznam souvisejících ustanovení zákona o DPH a evropských právních předpisů (směrnice), výběr dostupné literatury, judikatury tuzemských soudů i Evropského soudního dvora i s citacemi nejvýznamnějších částí rozsudku nebo stanoviska generálního advokáta. ▪ Autorský tým tvoří daňoví poradci, specialisté na DPH, s dlouholetou praxí v tomto oboru. kniha, Zákon o dani z přidané hodnoty, Komentář, Milena Drábová, Olga Holubová, Milan Tomíček, Wolters Kluwer


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.