Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Linda Bress Silbert, Alvin J. Silbert: Proč chytré děti dostávají špatné známky

Učebnice/Odborná literatura

Linda Bress Silbert, Alvin J. Silbert: Proč chytré děti dostávají špatné známky

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Proč chytré děti dostávají špatné známky-Co rodiče potřebují vědět a co mají dělat - Co rodiče potřebují vědět a co mají dělat - Linda Bress Silbert;Alvin J. Silbert. Rodiče a vychovatelé mohou považovat program Lindy a Alvina Silbertových za opravdový vzdělávací průlom. Tento program zaměřený na šest ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Linda Bress Silbert, Alvin J. Silbert: Proč chytré děti dostávají špatné známky koupíte i tady

Specifikace Linda Bress Silbert, Alvin J. Silbert: Proč chytré děti dostávají špatné známky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 128 Kč

Světově uznávaná kniha o výchově dětí! Rodiče a vychovatelé mohou považovat program Lindy a Alvina Silbertových za opravdový vzdělávací průlom. Tento program zaměřený na šest klíčových oblastí - sebehodnocení, důvěra, odpovědnost, volby, potřeby a cíle – pomůže dosáhnout studijního úspěchu jak studentům s potížemi, tak jedničkářům. ... a dál?

Produkt Linda Bress Silbert, Alvin J. Silbert: Proč chytré děti dostávají špatné známky

Linda Bress Silbert, Alvin J. Silbert: Proč chytré děti dostávají špatné známky - parametry

Název produktu: Linda Bress Silbert, Alvin J. Silbert: Proč chytré děti dostávají špatné známky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 207 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Publikace: Proč chytré děti dostávají špatné známky-Co rodiče potřebují vědět a co mají dělat - Co rodiče potřebují vědět a co mají dělat - Linda Bress Silbert;Alvin J. Silbert. Rodiče a vychovatelé mohou považovat program Lindy a Alvina Silbertových za opravdový vzdělávací průlom. Tento program zaměřený na šest klíčových oblastí - sebehodnocení, důvěra, odpovědnost, volby, potřeby a cíle – pomůže dosáhnout studijního úspěchu jak studentům s potížemi, tak jedničkářům. Dostávají-li děti špatné známky může to vypadat, že jsou líné nebo se dostatečně nesnaží. Nicméně špatné známky jsou symptomy jiných problémů. Tato kniha je pomůže rodičům odhalit a vyřešit. Tato snadno srozumitelná kniha vám pomůže:
  • zjistit opravdové příčiny špatných známek,
  • zlepšit komunikaci s vašimi dětmi,
  • řešit problémy pozitivním a konstruktivním způsobem,
  • zvýšit sebedůvěru a sebehodnocení vašich dětí ,
  • naučit děti těšit se do školy. Publikace: Proč chytré děti dostávají špatné známky-Co rodiče potřebují vědět a co mají dělat - Co rodiče potřebují vědět a co mají dělat - Linda Bress Silbert;Alvin J. Silbert.

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.