Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Králová M., Navrátil M.: Matematika pro SŠ - 4. díl (pracovní sešit)

Učebnice/Odborná literatura

Králová M., Navrátil M.: Matematika pro SŠ - 4. díl (pracovní sešit)

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice je doplněna tímto samostatně prodejným pracovním sešitem, který plynule navazuje na ilustrativně pojatý výklad v učebnici. Každé kapitole v učebnici odpovídá kapitola v pracovním sešitě. Autoři neopomenuli zařadit úlohy na porozumění a úlohy maturitního typu, které mimo jiné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.04125
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Králová M., Navrátil M.: Matematika pro SŠ - 4. díl (pracovní sešit) koupíte i tady

Specifikace Králová M., Navrátil M.: Matematika pro SŠ - 4. díl (pracovní sešit)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 133 Kč

Pracovní sešit navazuje plynule na srozumitelný a ilustrativně pojatý výklad v učebnici. Úlohy na porozumění a úlohy maturitního typu významně odlišují pracovní sešit od dosavadních sbírek úloh. ... a dál?

Produkt Králová M., Navrátil M.: Matematika pro SŠ - 4. díl (pracovní sešit)

Králová M., Navrátil M.: Matematika pro SŠ - 4. díl (pracovní sešit) - parametry

Název produktu: Králová M., Navrátil M.: Matematika pro SŠ - 4. díl (pracovní sešit)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 133 Kč
Maximální cena: 164 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice je doplněna tímto samostatně prodejným pracovním sešitem, který plynule navazuje na ilustrativně pojatý výklad v učebnici.

Každé kapitole v učebnici odpovídá kapitola v pracovním sešitě. Autoři neopomenuli zařadit úlohy na porozumění a úlohy maturitního typu, které mimo jiné napomohou přípravě na maturitní zkoušku.

Pracovní sešity nachází své místo již i ve výuce matematiky na středních školách. Díky pracovnímu sešitu již není třeba trávit drahocenný čas ve výuce dlouhým opisováním zadání.

Úlohy na porozumění a úlohy maturitního typu významně odlišují pracovní sešit od dosavadních sbírek úloh.

Pracovní sešit navazuje plynule na srozumitelný a ilustrativně pojatý výklad v učebnici.

Učebnicová sada Matematika pro střední školy – 4. díl: Funkce I je členěna do následujících tematických celků: Definice funkce, základní pojmy Lineární funkce Kvadratická funkce Lineární lomená funkce Mocninná funkce

Publikace je vhodná pro: studenty a učitele na gymnáziích, středních průmyslových a středních odborných školách s vyšší hodinovou dotací, maturanty k přípravě na maturitní zkoušku, uchazeče vysokých škol k přípravě na přijímací zkoušku.

Učebnicová řada je sestavena v souladu s požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro gymnázia a odpovídá také požadavkům Rámcového vzděláavcího programu pro střední odborné vzdělávání


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.