Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Prvouka 1 pro ZŠ - příručka učitele

Knihy

Kolektiv autorů: Prvouka 1 pro ZŠ - příručka učitele

Hodnocení: 1x
  • 4

Zevrubná příručka učitele uvádí u každého tematického celku vazbu na RVP ZV včetně dílčích výstupů vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, jejichž dosahování může učivo uvedeného tématu sloužit, a konkrétních klíčových kompetencí a průřezových témat, na něž je v daných vyučovacích hodinách kladen důraz. Nejrozsáhlejší ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Prvouka 1 pro ZŠ - příručka učitele koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Prvouka 1 pro ZŠ - příručka učitele

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 205 Kč

Zevrubná   příručka učitele   uvádí u každého tematického celku vazbu na RVP ZV včetně dílčích výstupů vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, jejichž dosahování může učivo uvedeného tématu sloužit, a konkrétních klíčových kompetencí a průřezových témat, na něž je v daných vyučovacích hodinách kladen důraz.

(pro 1. ročník základní školy) ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Prvouka 1 pro ZŠ - příručka učitele

Kolektiv autorů: Prvouka 1 pro ZŠ - příručka učitele - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Prvouka 1 pro ZŠ - příručka učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zevrubná příručka učitele uvádí u každého tematického celku vazbu na RVP ZV včetně dílčích výstupů vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět, jejichž dosahování může učivo uvedeného tématu sloužit, a konkrétních klíčových kompetencí a průřezových témat, na něž je v daných vyučovacích hodinách kladen důraz. Nejrozsáhlejší prostor je věnován podrobným popisům možných činností a her ke každé stránce učebnice. Aktivity a úkoly v příručce učitele zahrnují širokou škálu organizačních forem společnou výuku celé třídy, samostatnou práci dětí (případně s využitím pracovních listů), učení ve dvojicích a kooperativní aktivity ve skupině, náměty na domácí úkoly a spolupráci s rodiči a komunitou. Jsou zařazeny i tipy na projekty. Kromě toho příručka učitele uvádí ke každému tematickému celku řadu rozšiřujících informací a zajímavostí pro učitele a odkazy na další literaturu a zdroje v internetu. Pracovní listy. Součástí příručky učitele je i soubor předloh pracovních listů, které lze jednoduše v potřebném počtu rozkopírovat pro některé nebo všechny žáky. Pracovní listy obsahují zejména alternativní a náročnější činnosti a umožňují učiteli diferencovat výuku s ohledem na potřeby nadaných žáků a přizpůsobovat ji místním poměrům, případně důrazům stanoveným ve školním vzdělávacím programu. Tyto pracovní listy lze také stáhnout z internetu a vytisknout. Je součástí souboru: - Prvouka 1 pro ZŠ UČ Ukázky: - Prvouka 1, příručka učitele, ukázka - str. 54-55 (239,64 KB) - Prvouka 1, příručka učitele, ukázka - str. 22-23 (360,97 KB) - Prvouka 1, příručka učitele, ukázka - str. 104-105 (252,23 KB) (pro 1. ročník základní školy) Prvouka 1 pro ZŠ - příručka učitele - kolektiv autorů. Prvouka 1 pro ZŠ - příručka učitele - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Prvouka za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.