Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jaroslav Zlámal: Ekonomie nejen k maturitě 2.- Podniková ekonomie - 2. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Jaroslav Zlámal: Ekonomie nejen k maturitě 2.- Podniková ekonomie - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Ekonomie nejen k maturitě 2.- Podniková ekonomie - 2. vydání - Jaroslav Zlámal. Ve srovnání s prvním dílem je tento druhý díl ještě propracovanější, s více ilustracemi a více stranami. Špičkově graficky zpracovaná učebnice, psaná moderní, srozumitelnou a názornou formou. Stáhněte si ukázku z těchto stránek a sami ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82285
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jaroslav Zlámal: Ekonomie nejen k maturitě 2.- Podniková ekonomie - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Jaroslav Zlámal: Ekonomie nejen k maturitě 2.- Podniková ekonomie - 2. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 139 Kč

Špičková učebnice Ekonomie nové generace. Barevná, plná obrázků, srozumitelná a maximálně názorná. Jak již název napovídá, učebnice je zaměřena na ekonomii podniku. Učebnice objasňuje cíle podniku, odůvodňuje jeho vznik, existenci a objasňuje vztahy podniku k národnímu hospodářství. Současně vysvětluje podmínky zániku podniku. Popisuje jevy a procesy probíhající uvnitř podniku a vnější vztahy podniku, které navazují na činnosti podniku. Kniha dále vysvětluje příznivé a nepříznivé důsledky určitého chování podniku; » ... a dál?

Produkt Jaroslav Zlámal: Ekonomie nejen k maturitě 2.- Podniková ekonomie - 2. vydání

Jaroslav Zlámal: Ekonomie nejen k maturitě 2.- Podniková ekonomie - 2. vydání - parametry

Název produktu: Jaroslav Zlámal: Ekonomie nejen k maturitě 2.- Podniková ekonomie - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 81 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Ekonomie nejen k maturitě 2.- Podniková ekonomie - 2. vydání - Jaroslav Zlámal. Ve srovnání s prvním dílem je tento druhý díl ještě propracovanější, s více ilustracemi a více stranami. Špičkově graficky zpracovaná učebnice, psaná moderní, srozumitelnou a názornou formou. Stáhněte si ukázku z těchto stránek a sami posuďte kvalitu učebnice. Druhý díl "Ekonomie nejen k maturitě" navazuje na díl první, ovšem použít jej lze i zcela samostatně. Jak již název napovídá, učebnice je zaměřena na ekonomii podniku - především tedy objasňuje cíle podniku, odůvodňuje jeho vznik i existenci a vysvětluje vztahy podniku k národnímu hospodářství. Publikace dále uvádí podmínky zániku podniku, popisuje jevy a procesy probíhající uvnitř podniku a zabývá se i vnějšími vztahy, které navazují na činnosti podniku. Uvedeny jsou i příznivé a nepříznivé důsledky určitého chování podniku a je zde vysvětleno, že podniková ekonomie je nejen teoretickou vědní disciplínou, ale i disciplínou praktickou. Autoři při tvorbě vycházeli z obecné ekonomické teorie a čerpali poznatky z celé řady dalších ekonomických disciplín. Základní oblasti knihy (dále členěné na další kapitoly a témata): Princip podniku Financování podniku Majetek podniku Činnosti podniku Personální práce Výrobní náklady podniku, vnější vztahy podniku Rozvoj podniku, sanace Formy elektronického bankovnictví Jedná se o druhou knihu v ucelené řadě. Na učebnici rovněž budou navazovat samostatné cvičebnice! Ekonomie nejen k maturitě 2.- Podniková ekonomie - 2. vydání - Jaroslav Zlámal od nakladatelství Computer Media s.r.o. v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.