Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen James Gault: New Headway Talking points

Cizojazyčné knihy

James Gault: New Headway Talking points

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Tato nová učebnice konverzace je vytvořena jako podpora k učebnicím obecné angličtiny New Headway, Horizons, Matrix, a English File. Její­ obsah a struktura cvičení (pairwork, presentation practice) podporuje rozvoj řečových dovedností studenta a zaručuje zvýšení­ jazykové úrovně z A2 na B2. Učebnice plně pokrývá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82296
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? James Gault: New Headway Talking points koupíte i tady

Specifikace James Gault: New Headway Talking points

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 287 Kč

Tato nová učebnice konverzace je vytvořena jako podpora k učebnicím obecné angličtiny New Headway, Horizons, Matrix, a English File. Její­ obsah a struktura cvičení (pairwork, presentation practice) podporuje rozvoj řečových dovedností studenta a zaručuje zvýšení­ jazykové úrovně z A2 na B2. Učebnice plně pokrývá slovní zásobu nutnou pro úspěšné zvládnutí ústní části nové Maturity. Obsahuje témata jako například - volný čas, sport, cestování, nákupy, kultura, svátky, počasí, jídlo, móda, Evropská unie, životní » ... a dál?

Produkt James Gault: New Headway Talking points

James Gault: New Headway Talking points - parametry

Název produktu: James Gault: New Headway Talking points
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 287 Kč
Maximální cena: 430 Kč
Ušetríte až: 143 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tato nová učebnice konverzace je vytvořena jako podpora k učebnicím obecné angličtiny New Headway, Horizons, Matrix, a English File. Její­ obsah a struktura cvičení (pairwork, presentation practice) podporuje rozvoj řečových dovedností studenta a zaručuje zvýšení­ jazykové úrovně z A2 na B2. Učebnice plně pokrývá slovní zásobu nutnou pro úspěšné zvládnutí ústní části nové Maturity. Obsahuje témata jako například - volný čas, sport, cestování, nákupy, kultura, svátky, počasí, jídlo, móda, Evropská unie, životní prostředí, ... Autor učebnice pan James Gault dlouhodobě učí a žije v České republice. Je aktivní v oblasti vzdělávání učitelů a specializuje se na efektivní techniky při výuce konverzace angličtiny. Publikace: NEW HEADWAY TALKING POINTS Czech Edition - GAULT, J.. Učebnice, jejíž přílohu tvoří audio CD, je vhodná jako podpora ke

kurzům Headway, Horizont a Matrix. Obsahuje 20 témat pokrývajících

slovní zásobu začátečníků až po pokročilé angličtináře. Ke každé

lekci jsou na CD připravena poslechová cvičení a v učebnici nechybí

ani praktický česko - anglický slovníček. Publikace: NEW HEADWAY TALKING POINTS Czech Edition - GAULT, J.. New Headway Talking Points +CD - Speaking preparation for the Maturita exam - OXFORD - Jazyk: EN - Vazba: Brožovaná bez přebalu


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.