Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hrubčová Eva a: Hravá matematika 4/2 - PS pro 4. ročník ZŠ

Učebnice/Odborná literatura

Hrubčová Eva a: Hravá matematika 4/2 - PS pro 4. ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit Hravá matematika poskytuje žákům zajímavé a poutavé cvičení pro úplné zvládnutí obsahového a výkonového standardu RVP ZV. Přínosem je zapojení řady úloh spojených s běžným životem odkazujících na aplikovatelnost matematiky v reálných situacích. Z hlediska didaktiky je velkým přínosem sumarizace učiva ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hrubčová Eva a: Hravá matematika 4/2 - PS pro 4. ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Hrubčová Eva a: Hravá matematika 4/2 - PS pro 4. ročník ZŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 58 Kč

Pracovní sešity Hravá matematika poskytují žákům i učitelům zajímavé a poutavé cvičení určené pro úplné zvládnutí obsahového a výkonového standardu RVP ZV. Přínosem je zapojení množstva úloh spojených s běžným životem odkazujících na aplikovatelnost matematiky v reálných situacích. Z hlediska didaktiky je velkým přínosem sumarizace učiva daného ročníku, čím se pracovní sešit stává vítanou pomůckou taky při domácí přípravě žáka. Každá kapitola je ukončena testy, které jsou důležitým prostředkem zpětné vazby žáka. » ... a dál?

Produkt Hrubčová Eva a: Hravá matematika 4/2 - PS pro 4. ročník ZŠ

Hrubčová Eva a: Hravá matematika 4/2 - PS pro 4. ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Hrubčová Eva a: Hravá matematika 4/2 - PS pro 4. ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 58 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit Hravá matematika poskytuje žákům zajímavé a poutavé cvičení pro úplné zvládnutí obsahového a výkonového standardu RVP ZV. Přínosem je zapojení řady úloh spojených s běžným životem odkazujících na aplikovatelnost matematiky v reálných situacích. Z hlediska didaktiky je velkým přínosem sumarizace učiva daného ročníku, čím se pracovní sešit stává vítanou pomůckou také při domácí přípravě žáka. Každá kapitola je ukončena testy, které jsou důležitým prostředkem zpětné vazby žáka. Pracovní sešit je vhodný k učebnicím matematiky od vydavatelství Alter, SPN, či NNS. Pracovní sešit obsahuje: Lehčí i těžší úlohy na procvičování matematiky v reálném životě Shrnutí celého učiva daného ročníku Testy na konci kapitoly OBSAH: I. Čísla do a nad 10 000 (písemné a pamětní početní operace) II. Jednotky (délky, objemu, hmotnosti, času) III. Milion IV. Zlomky V. Rovnice a nerovnice VI. Geometrie (přímky, kolmice, rovnoběžky, útvary, obvod a obsah,

povrch) kniha, Hravá matematika 4 II. díl, , TAKTIK TAKTIK 2013Kniha, čeština, 44 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.