Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen František Hroník: Jak se nespálit při výběru zaměstnanců (E-KNIHA)

Učebnice/Odborná literatura

František Hroník: Jak se nespálit při výběru zaměstnanců (E-KNIHA)

Hodnocení: 1x
  • 4

Elektronická kniha - autor Miloslav Petrusek, Jan Balon, 156 stran. Studie věnovaná vybraným rysům naší současné společnosti – historickým, sociálním, ekonomickým a kulturním tématům. Nejde o učebnici ani prognostickou studii – čtenář v knize najde řadu netradičních, či řidčeji se objevujících témat, která nicméně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.62739
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace František Hroník: Jak se nespálit při výběru zaměstnanců (E-KNIHA)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 106 Kč

Elektronická kniha - autor Miloslav Petrusek, Jan Balon, 156 stran. Studie věnovaná vybraným rysům naší současné společnosti – historickým, sociálním, ekonomickým a kulturním tématům. Nejde o učebnici ani prognostickou studii – čtenář v knize najde řadu netradičních, či řidčeji se objevujících témat, která nicméně již dnes mnohé vypovídají o podobě budoucí společnosti (např. v časti věnované proměnám práce či tzv. karnevalové kultuře). Nesporným kladem esejů je vysoká jazyková kultura a pečlivě uváděné odkazy. » ... a dál?

Produkt František Hroník: Jak se nespálit při výběru zaměstnanců (E-KNIHA)

František Hroník: Jak se nespálit při výběru zaměstnanců (E-KNIHA) - parametry

Název produktu: František Hroník: Jak se nespálit při výběru zaměstnanců (E-KNIHA)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Elektronická kniha - autor Miloslav Petrusek, Jan Balon, 156 stran. Studie věnovaná vybraným rysům naší současné společnosti – historickým, sociálním, ekonomickým a kulturním tématům. Nejde o učebnici ani prognostickou studii – čtenář v knize najde řadu netradičních, či řidčeji se objevujících témat, která nicméně již dnes mnohé vypovídají o podobě budoucí společnosti (např. v časti věnované proměnám práce či tzv. karnevalové kultuře). Nesporným kladem esejů je vysoká jazyková kultura a pečlivě uváděné odkazy. Autoři umožňují čtenáři srovnat svůj pohled s citacemi z prací jiných autorů, aby tak dokumentovali ani ne tak zdroje svých úvah či rozdíly v přístupu k popisovaným jevům, jako spíše kontext, ve kterém své poznatky a závěry formulují. Předchůdce knihy „Jak se nespálit podruhé“ je stále vyhledávaným titulem, neboť jde o komplexní návod k realizaci a vyhodnocení procesu výběru a přijímání pracovníků. Kniha je ideální pro HR manažery, HR konzultanty, liniové manažery i pro studenty personalistiky.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.