Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Crkalová Anna, Riethof Norbert: Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - Inspirace pro praxi

Učebnice/Odborná literatura

Crkalová Anna, Riethof Norbert: Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - Inspirace pro praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Koučování je dnes považováno za jeden z nejefektivnějších způsobů zvyšování výkonnosti manažerů, pracovních týmů i jednotlivců a rozvíjení jejich potenciálu. Autoři – zkušení konzultanti, trenéři a koučové – poskytují praktický návod, jak v koučování i vedení lidí využít metody založené na typologii osobnosti MBTI® ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Crkalová Anna, Riethof Norbert: Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - Inspirace pro praxi koupíte i tady

Specifikace Crkalová Anna, Riethof Norbert: Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - Inspirace pro praxi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 319 Kč

Koučování je dnes považováno za jeden z nejefektivnějších způsobů zvyšování výkonnosti manažerů, pracovních týmů i jednotlivců a rozvíjení jejich potenciálu. Autoři – zkušení konzultanti, trenéři a koučové – poskytují praktický návod, jak v koučování i vedení lidí využít metody založené na typologii osobnosti MBTI (dnes nejrozšířenějším nástroji pro zjišťování osobnostních typů a pochopení rozdílů mezi nimi) a jak jednotlivé typy lidí koučovat – na co se zaměřit a čeho se naopak vyvarovat. ... a dál?

Produkt Crkalová Anna, Riethof Norbert: Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - Inspirace pro praxi

Crkalová Anna, Riethof Norbert: Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - Inspirace pro praxi - parametry

Název produktu: Crkalová Anna, Riethof Norbert: Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - Inspirace pro praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 319 Kč
Maximální cena: 343 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Koučování je dnes považováno za jeden z nejefektivnějších způsobů zvyšování výkonnosti manažerů, pracovních týmů i jednotlivců a rozvíjení jejich potenciálu. Autoři – zkušení konzultanti, trenéři a koučové – poskytují praktický návod, jak v koučování i vedení lidí využít metody založené na typologii osobnosti MBTI® (dnes nejrozšířenějším nástroji pro zjišťování osobnostních typů a pochopení rozdílů mezi nimi) a jak jednotlivé typy lidí koučovat – na co se zaměřit a čeho se naopak vyvarovat. Rozebírají principy, přínosy a předpoklady účinného koučování a uvádějí přehled znalostí a dovedností, jež by měl dobrý kouč ovládat. Tato čtivá, inspirující příručka – s ilustracemi Jana Šnejdara – je určena nejen pro každodenní praxi manažerů, koučů, trenérů či konzultantů, ale i všem účastníkům kursů koučování a osobnostní typologie. Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - Inspirace pro praxi Publikace: Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - Inspirace pro praxi - Anna Crkalová;Norbert Riethof. Kniha Průvodce světem koučování a osobnostní typologie zkušených lektorů, konzultantů a koučů Anny Crkalové a Norberta Riethofa s patřičnou odbornou erudicí, nadhledem i lehkostí propojuje atraktivní obory koučování a osobnostní typologie MBTI®, které jsou v současném světě podnikání předmětem častých diskusí a jejichž oblíbenost v těchto oblastech neustále vzrůstá. Publikace: Průvodce světem koučování a osobnostní typologie - Inspirace pro praxi - Anna Crkalová;Norbert Riethof.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.