Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Akademické nakladatelství CERM Forenzní ekotechnika - Alexandr Pavel a kolektív

Učebnice/Odborná literatura

Akademické nakladatelství CERM Forenzní ekotechnika - Alexandr Pavel a kolektív

Hodnocení: 1x
  • 4

V deseti kapitolách, na celkem 626 stranách, je tato „interdisciplinární nauka o vědeckém, systémovém zjišťování a posuzování stavů a vazeb znaleckého objektu – s důrazem na LES a DŘEVINY – za účelem jejich ohodnocení pro potřeby soudně-znalecké“ popsána a vysvětlena. Předmět, který je součástí speciálních metod ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Akademické nakladatelství CERM Forenzní ekotechnika - Alexandr Pavel a kolektív koupíte i tady

Specifikace Akademické nakladatelství CERM Forenzní ekotechnika - Alexandr Pavel a kolektív

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 700 Kč

Monografie Forenzní ekotechnika: les a dřeviny představuje stejnojmenný předmět; akreditovaný v rámci Ústavu soudního inženýrství VUT Brno MŠMT v r. 27. V deseti kapitolách; na celkem 626 stranách; je tato interdisciplinární nauka o vědeckém; systémovém zjišťování a posuzování stavů a vazeb znaleckého objektu s důrazem na LES a DŘEVINY za účelem jejich ohodnocení pro potřeby soudně-znalecké popsána a vysvětlena. Předmět; který je součástí speciálních metod oboru soudní inženýrství; se tedy zabývá relevantními » ... a dál?

Produkt Akademické nakladatelství CERM Forenzní ekotechnika - Alexandr Pavel a kolektív

Akademické nakladatelství CERM Forenzní ekotechnika - Alexandr Pavel a kolektív - parametry

Název produktu: Akademické nakladatelství CERM Forenzní ekotechnika - Alexandr Pavel a kolektív
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 700 Kč
Maximální cena: 959 Kč
Ušetríte až: 259 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V deseti kapitolách, na celkem 626 stranách, je tato „interdisciplinární nauka o vědeckém, systémovém zjišťování a posuzování stavů a vazeb znaleckého objektu – s důrazem na LES a DŘEVINY – za účelem jejich ohodnocení pro potřeby soudně-znalecké“ popsána a vysvětlena. Předmět, který je součástí speciálních metod oboru soudní inženýrství, se tedy zabývá relevantními vztahy a kauzalitami reálných znaleckých objektů soustavy LES – DŘEVINY – ČLOVĚK, získaných prostřednictvím multidisciplinárního přístupu a mezioborového prolnutí, při respektování kvantitativního i kvalitativního ohodnocení. Kniha: Forenzní ekotechnika Les a dřeviny; Autor: Alexandr Pavel; Monografie 'Forenzní ekotechnika: les a dřeviny' představuje stejnojmenný předmět; akreditovaný - v rámci Ústavu soudního inženýrství VUT Brno - MŠMT v r. 27. V deseti kapitolách; na celkem ... Autor knihy Pavel Alexandr, Vydavatelstvo Cerm,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.