Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Zymafluor 1/4 mg 200 tablet

Léky

Zymafluor 1/4 mg 200 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE -VP ZYMAFLUOR 0,25 MG Tablety (natrii fluoridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82267
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zymafluor 1/4 mg 200 tablet koupíte i tady

Specifikace Zymafluor 1/4 mg 200 tablet

Kategorie Léky
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 119 Kč

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE -VP ZYMAFLUOR 0,25 MG Tablety (natrii fluoridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli » ... a dál?

Produkt Zymafluor 1/4 mg 200 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Zymafluor 1/4 mg 200 tablet - parametry

Název produktu: Zymafluor 1/4 mg 200 tablet
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE -VP ZYMAFLUOR 0,25 MG Tablety (natrii fluoridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Co naleznete v této příbalové informaci: Co je Zymafluor 0,25 mg a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Zymafluor 0,25 mg užívat Jak se Zymafluor 0,25 mg užívá Možné nežádoucí účinky Jak Zymafluor 0,25 mg uchovávat Obsah balení a další informace 1. CO JE ZYMAFLUOR 0,25 MG A K ČEMU ... Zymafluor 0,25 mg obsahuje léčivou látku natrii fluoridum, která patří do skupiny léčiv nazývaných látky k prevenci zubního kazu.Zymafluor 0,25 mg se používá k prevenci zubního kazu.Zymafluor 0,25 mg dodává zubům vašeho dítěte fluor, který zvyšuje odolnost zubů vůči kazu. Celý proces začíná ještě před tím, než se zuby objeví, a pokračuje po celý život. Zymafluor 0.25mg 200 tablet od Meda Pharma na GigaLékárna.cz za 130 Kč . Zymafluor 0.25mg tbl.nob. 200x0.25mg


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.