Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Zymafluor 0.25 mg 200 tablet

Léky

Zymafluor 0.25 mg 200 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

K prevenci zubního kazu. Dodává zubům fluor, zvyšuje odolnost zubů vůči kazu. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE -VP ZYMAFLUOR 0,25 MG Tablety (natrii fluoridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zymafluor 0.25 mg 200 tablet

Kategorie Léky
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 139 Kč

kód SÚKL: 0015491 Zymafluor se používá k prevenci zubního kazu Zymafluor 1/4 mg Tablety Natrii fluoridum 0,553 mg (ekv. Fluoridum 0,25mg) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Zymafluor musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další » ... a dál?

Produkt Zymafluor 0.25 mg 200 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Zymafluor 0.25 mg 200 tablet - parametry

Název produktu: Zymafluor 0.25 mg 200 tablet
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

K prevenci zubního kazu. Dodává zubům fluor, zvyšuje odolnost zubů vůči kazu. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE -VP ZYMAFLUOR 0,25 MG Tablety (natrii fluoridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Co naleznete v této příbalové informaci: Co je Zymafluor 0,25 mg a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Zymafluor 0,25 mg užívat Jak se Zymafluor 0,25 mg užívá Možné nežádoucí účinky Jak Zymafluor 0,25 mg uchovávat Obsah balení a další informace 1. CO JE ZYMAFLUOR 0,25 MG A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Zymafluor 0,25 mg obsahuje léčivou látku natrii fluoridum, která patří do skupiny léčiv nazývaných látky k prevenci zubního kazu. Zymafluor 0,25 mg se používá k prevenci zubního kazu. Zymafluor 0,25 mg dodává zubům vašeho dítěte fluor, který zvyšuje odolnost zubů vůči kazu. Celý proces začíná ještě před tím, než se zuby objeví, a pokračuje po celý život. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE ZYMAFLUOR UŽÍVAT Nepodávejte Vašemu dítěti Zymafluor 0,25 mg - jestliže je alergické (přecitlivělé) na natrii fluoridum (fluorid sodný) nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku Zvláštní opatrnosti při použití Zymafluor je zapotřebí Poraďte se se svým lékařem, zubařem nebo lékárníkem předtím, než začnete podávat Zymafluor 0,25 mg svému dítěti. Dávka Zymafluoridu 0,25 mg pro Vaše dítě by měla být přizpůsobena množství fluoridu obsaženém v pitné vodě a množství fluoridu přijímaném z jiných zdrojů, např. ze stravy či zubní pasty a také na věku Vašeho dítěte. Koncentrace fluoridu v pitné vodě (mg/l) 0,7 Doporučená dávka fluoridu mg/F-/den (počet tablet Zymafluoru) Věk 6 měsíců až 2 roky 0,25 (1 tableta) 0 0 2 až 4 roky 0,50 (2 tablety) 0,25 (1 tableta) 0 4 až 6 let 0,75 (3 tablety) 0,50 (2 tablety) 0 6 až 16 let 1,00 (4 tablety) 0,50 (2 tablety) 0 Váš lékař, zubař nebo lékárník Vám pomůže stanovit správnou dávku pro vaše dítě. Těhotné ženy Koncentrace fluoridu v pitné vodě (mg/l) 0,7 Doporučená dávka fluoridu mg/F-/den (počet tablet Zymafluoru) Těhotné ženy 1,00 (4 tablety) 0,50 (2 tablety) 0 Další léčivé přípravky a přípravek Zymafluor 0,25 mg Pokud Vaše dítě užívá léky, které obsahují hliník, vápník či soli hořčíku, počkejte minimálně dvě hodiny, než mu podáte Zymafluor. Dětský lékař Vašeho dítěte by měl být informován o všech lécích, které Vaše dítě užívá nebo užívalo v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Zymafluoru 0,25 mg s jídlem a pitím


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.