MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zygmunt Bauman: 44 dopisů z tekutého moderního světa

Knihy

Zygmunt Bauman: 44 dopisů z tekutého moderního světa

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788074192760

44 dopisů z tekutého moderního světa - Zygmunt Bauman Náš tekutý moderní svět není – jako žádná tekutina – schopen zůstat v klidu a podržet si nadlouho svůj tvar. Všechno, nebo téměř všechno se v něm neustále mění. A my, obyvatelé tohoto neustále se měnícího světa, cítíme potřebu se tomuto světu přizpůsobovat, a to ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86318
skladem

Jaké má kniha
44 dopisů z tekutého mo..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Zygmunt Bauman: 44 dopisů z tekutého moderního světa

Specifikace Zygmunt Bauman: 44 dopisů z tekutého moderního světa

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 260 Kč

Náš tekutý moderní svět není jako žádná tekutina schopen zůstat v klidu a podržet si nadlouho svůj tvar. Všechno, nebo téměř všechno se v něm neustále mění. A my, obyvatelé tohoto neustále se měnícího světa, cítíme potřebu se tomuto světu přizpůsobovat, a to tak, že jsme flexibilní a trvale připravení se rovněž měnit. Chceme vědět, co se děje a co se pravděpodobně přihodí, ale zaplavuje nás příliv informací, které nás hrozí zcela zahltit. Nic se nevzpírá podrobnému zkoumání tak urputně jako běžné věci každodenního » ... a dál?

Produkt Zygmunt Bauman: 44 dopisů z tekutého moderního světa

Zygmunt Bauman: 44 dopisů z tekutého moderního světa - parametry

Název produktu: Zygmunt Bauman: 44 dopisů z tekutého moderního světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

44 dopisů z tekutého moderního světa - Zygmunt Bauman Náš tekutý moderní svět není – jako žádná tekutina – schopen zůstat v klidu a podržet si nadlouho svůj tvar. Všechno, nebo téměř všechno se v něm neustále mění. A my, obyvatelé tohoto neustále se měnícího světa, cítíme potřebu se tomuto světu přizpůsobovat, a to tak, že jsme „flexibilní“ a trvale připravení se rovněž měnit. Chceme vědět, co se děje a co se pravděpodobně přihodí, ale zaplavuje nás příliv informací, které nás hrozí zcela zahltit. Nic se nevzpírá podrobnému zkoumání tak urputně jako běžné věci každodenního života, které se skrývají ve světle klamné a zavádějící důvěrné známosti. Aby je bylo možné pozorně prozkoumat, je třeba je nejdříve vytrhnout z této každodenní rutiny: to, co je zdánlivé známé, se musí stát neznámým. A přesně o to se Zygmunt Bauman v těchto 44 dopisech pokusil: každý z dopisů vypravuje příběh převzatý z běžného života, ale takovým způsobem, aby se ukázaly mimořádné aspekty, jež bychom jinak měli tendenci přehlédnout. Poutavé, objevné, znepokojivé – takové jsou tyto dopisy Zygmunta Baumana, analytika našeho moderního tekutého světa, které psal v letech 2008 až 2009 pro čtenáře jednoho italského časopisu. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Sociologie od Slon naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Zygmunt Bauman: 44 dopisů z tekutého moderního světa

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.