Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zuzana Řezáčová-Lukášková: Splňte si svůj sen

Knihy naučná literatura

Zuzana Řezáčová-Lukášková: Splňte si svůj sen

Hodnocení: 1x
  • 4

Splňte si svůj sen – Osm kroků, jak úspěšně dosáhnout osobního cíle - Zuzana Řezáčová Lukášková. Být šťastný znamená být spokojený se svým životem a plnit si své sny a přání. Těšit se na to, co přijde, a radovat se z toho, co bylo. To všechno se dá získat tak, že vezmeme odpovědnost za svůj život do vlastních rukou a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Splňte si svůj sen
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zuzana Řezáčová-Lukášková: Splňte si svůj sen koupíte i tady

Specifikace Zuzana Řezáčová-Lukášková: Splňte si svůj sen

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 166 Kč

Být šťastný znamená být spokojený se svým životem a plnit si své sny a přání. Těšit se na to, co přijde, a radovat se z toho, co bylo. To všechno se dá získat tak, že vezmeme odpovědnost za svůj život ... a dál?

Produkt Zuzana Řezáčová-Lukášková: Splňte si svůj sen

Zuzana Řezáčová-Lukášková: Splňte si svůj sen - parametry

Název produktu: Zuzana Řezáčová-Lukášková: Splňte si svůj sen
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 166 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Splňte si svůj sen – Osm kroků, jak úspěšně dosáhnout osobního cíle - Zuzana Řezáčová Lukášková. Být šťastný znamená být spokojený se svým životem a plnit si své sny a přání. Těšit se na to, co přijde, a radovat se z toho, co bylo. To všechno se dá získat tak, že vezmeme odpovědnost za svůj život do vlastních rukou a poplujeme cestou svých dětských snů. Že se staneme admirálem na vlastní lodi. Tato kniha nabízí osm kroků, jak úspěšně dosáhnout svého cíle. Vznikala v rámci projektu Pomáháme plnit sny, který je zaměřený na ženy a mladé umělce. Během něj je možné žádat o pomoc se začínajícím tvořivým podnikáním vedoucím k rozvoji osobnosti autora, se zviditelněním svého díla nebo s hledáním cesty pro realizaci životních snů. Publikací o tom, jak uskutečnit svoje plány, být úspěšný a jak třeba méně pracovat za hodně peněz, existuje řada. Většina z nich ovšem pochází z jiného kulturního prostředí a kontinentů. Některé rady proto nelze uplatnit zcela a mnohé dokonce vůbec, protože žijeme v odlišných ekonomických i mentálních podmínkách a naší přirozenosti je vlastní něco jiného. Z toho důvodu se autorka rozhodla napsat knihu, která vychází z obecně platných principů, ale zároveň vyjadřuje specifika naší kultury a povahy. Využila pro ni výsledky a zkušenosti svého projektu a odpovědi lidí, jimž se podařilo být v našem prostředí úspěšní. „Ráda bych tak zprostředkovala všem lidem co nejjednodušší návod, jak vzít život do vlastních rukou, a dodala jim odvahu k tomuto odvážnému kroku. „Věřím, že šťastní a spokojení lidé tvoří skutečně šťastnou a spokojenou společnost.“ Splňte si svůj sen – Osm kroků, jak úspěšně dosáhnout osobního cíle - Zuzana Řezáčová Lukášková od nakladatelství Eminent v kategorii | Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.