Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zuzana Maňourová: Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda)

Učebnice/Odborná literatura

Zuzana Maňourová: Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda)

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Lili a Vili ve světě velkých písmen - Zuzana Maňourová; Dita Nastoupilová. Učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda) - První část bohatě ilustrované pracovní učebnice českého jazyka, ve které se děti naučí všechna velká tiskací písmena z české abecedy. Nová výuková sada Lili a Vili 1 je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86451
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zuzana Maňourová: Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda) koupíte i tady

Specifikace Zuzana Maňourová: Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 77 Kč

První část bohatě ilustrované pracovní učebnice českého jazyka, ve které se děti naučí všechna velká tiskací písmena z české abecedy. Učebnice využívá genetickou metodu při nácviku čtení a psaní. Důraz je kladen na rozvíjení jazykové zásoby a komunikačních dovedností, na čtení s porozuměním a mezipředmětové vnímání učiva. ... a dál?

Produkt Zuzana Maňourová: Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda)

Zuzana Maňourová: Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda) - parametry

Název produktu: Zuzana Maňourová: Lili a Vili - Ve světě velkých písmen (1. díl) - učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Lili a Vili ve světě velkých písmen - Zuzana Maňourová; Dita Nastoupilová. Učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda) - První část bohatě ilustrované pracovní učebnice českého jazyka, ve které se děti naučí všechna velká tiskací písmena z české abecedy. Nová výuková sada Lili a Vili 1 je určena žákům prvních tříd a je prvním dílem ucelené řady pro první stupeň ZŠ. V nové učební sadě Lili a Vili najdete: svěží a moderní přístup

kvalitní metodické pojetí

atraktivní vzhled bohatý elektronický materiál na internetu

Doložka MŠMT Celý výukový set Lili a Vili 1 byl v září 2012 předložen Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy za účelem udělení schvalovací doložky a bude připraven pro nový školní rok 2013/14 od ledna 2013.

Odpovídá RVP Učební komplet je koncipován tak, aby zcela odpovídal RVP a naplňoval očekávané výstupy

a klíčové kompetence.

LILI A VILI VE SVĚTĚ VELKÝCH PÍSMEN Učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ – genetická metoda První část bohatě ilustrované pracovní učebnice českého jazyka, ve které se děti naučí všechna velká tiskací písmena z české abecedy.

Základní myšlenkou učebnice je využití genetické metody při nácviku čtení a psaní.

Děti se od počátku seznamují s mluvenou a psanou řečí současně. Při učení pracují nejen s izolovanými písmeny, ale také s celými slovy a se smysluplnými texty.

Důraz na rozvíjení: jazykové zásoby

čtení s porozuměním

komunikačních dovedností

mezipředmětového vnímání učiva

Forma: Každá hláska/skupina hlásek/dvojhláska má svou vlastní dvojstranu, kde si děti pomocí různých cvičení hlásku zafixují zvuk i její písemnou podobu. Publikace: Lili a Vili ve světě velkých písmen - Zuzana Maňourová; Dita Nastoupilová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.