Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zuzana Maňourová: Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda)

Učebnice/Odborná literatura

Zuzana Maňourová: Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda)

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Lili a Vili ve světě malých písmen - Zuzana Maňourová; Dita Nastoupilová. Učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda) - Druhá část bohatě ilustrované pracovní učebnice českého jazyka, ve které děti plynule přechází z velkých tiskacích písmen k četbě a zápisu písmen malých. Nová výuková sada ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zuzana Maňourová: Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda) koupíte i tady

Specifikace Zuzana Maňourová: Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 41 Kč

Druhá část bohatě ilustrované pracovní učebnice českého jazyka, ve které děti plynule přechází z velkých tiskacích písmen k četbě a zápisu písmen malých. Základní myšlenkou učebnice je seznámit žáky s dalšími podobami písma a rozvíjet dále jejich čtenářské dovednosti. S učebnicí je možné pracovat až do konce školního roku. ... a dál?

Produkt Zuzana Maňourová: Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda)

Zuzana Maňourová: Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda) - parametry

Název produktu: Zuzana Maňourová: Lili a Vili 1 - Ve světě malých písmen (2. díl) - učebnice českého jazika pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 41 Kč
Maximální cena: 64 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Lili a Vili ve světě malých písmen - Zuzana Maňourová; Dita Nastoupilová. Učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ (genetická metoda) - Druhá část bohatě ilustrované pracovní učebnice českého jazyka, ve které děti plynule přechází z velkých tiskacích písmen k četbě a zápisu písmen malých. Nová výuková sada Lili a Vili 1 je určena žákům prvních tříd a je prvním dílem ucelené řady pro první stupeň ZŠ. V nové učební sadě Lili a Vili najdete: svěží a moderní přístup

kvalitní metodické pojetí

atraktivní vzhled bohatý elektronický materiál na internetu

Doložka MŠMT Celý výukový set Lili a Vili 1 byl v září 2012 předložen Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy za účelem udělení schvalovací doložky a bude připraven pro nový školní rok 2013/14 od ledna 2013.

Odpovídá RVP Učební komplet je koncipován tak, aby zcela odpovídal RVP a naplňoval očekávané výstupy

a klíčové kompetence.

LILI A VILI VE SVĚTĚ MALÝCH PÍSMEN Učebnice českého jazyka pro 1. ročník ZŠ – genetická metoda Druhý díl bohatě ilustrované pracovní učebnice českého jazyka, ve které děti plynule přechází z velkých tiskacích písmen k četbě a zápisu písmen malých.

Základní myšlenkou učebnice je seznámit žaky s dalšími podobami písma (malá tiskací písmena, psací podoba písma), podporovat a rozvíjet jejich čtenářské dovednosti.

S učebnicí je možno pracovat, po krátkém přechodu k malým tiskacím písmenům, až do konce školního roku.

Učebnice se člení na pět základních oddílů – tzv. světů, jejichž pořadí však není nutné dodržovat.

Texty jsou v každé kapitole řazeny podle náročnosti, s ohledem na individuální úroveň čtenářských a psacích dovedností žaků.

Celkem 5 tematických celků – světů: Svět zvířat a rostlin

Otázky a odpovědi

Svět našich domovů

Já jsem já a ty jsi ty

Svět pohádek, bájí a fantazie

Forma: členění učebnice na 5 hlavních částí, jejichž součástí jsou krátké texty a zábavné, naučné i kreativní úkoly k textu, přinášející dětem nové informace, podněcující jejich fantazii a vztah k mateřskému jazyku.

Zvukové nahrávky (pro učitele) Všechny texty namluveny a umístěny ke stažení na internetu (www.e-lili.cz) – možnost kombinace poslechu s četbou během vyučovacích hodin! Publikace: Lili a Vili ve světě malých písmen - Zuzana Maňourová; Dita Nastoupilová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.