Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zuzana Došlá, Petr Liška: Matematika pro nematematické obory

Učebnice/Odborná literatura

Zuzana Došlá, Petr Liška: Matematika pro nematematické obory

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je určená studentům vysokých škol zejména přírodovědného, technického a ekonomického zaměření a obecně všem zájemcům o základy matematické analýzy a lineární algebry. Objasňuje tato témata: diferenciální a integrální počet funkcí jedné i více proměnných, posloupnosti a nekonečné řady, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika pro nematema..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zuzana Došlá, Petr Liška: Matematika pro nematematické obory koupíte i tady

Specifikace Zuzana Došlá, Petr Liška: Matematika pro nematematické obory

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 259 Kč

Publikace je určená studentům vysokých škol zejména přírodovědného, technického a ekonomického zaměření a obecně všem zájemcům o základy matematické analýzy a lineární algebry. Objasňuje tato témata: diferenciální a integrální počet funkcí jedné i více proměnných, posloupnosti a nekonečné řady, diferenciální rovnice prvního a druhého řádu a křivkový integrál. Z lineární algebry se věnuje tématům: matice, determinanty a systémy lineárních rovnic. Kniha přirozeně navazuje na středoškolskou matematiku a obsahuje » ... a dál?

Produkt Zuzana Došlá, Petr Liška: Matematika pro nematematické obory

Zuzana Došlá, Petr Liška: Matematika pro nematematické obory - parametry

Název produktu: Zuzana Došlá, Petr Liška: Matematika pro nematematické obory
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 259 Kč
Maximální cena: 296 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je určená studentům vysokých škol zejména přírodovědného, technického a ekonomického zaměření a obecně všem zájemcům o základy matematické analýzy a lineární algebry. Objasňuje tato témata: diferenciální a integrální počet funkcí jedné i více proměnných, posloupnosti a nekonečné řady, diferenciální rovnice prvního a druhého řádu a křivkový integrál. Z lineární algebry se věnuje tématům: matice, determinanty a systémy lineárních rovnic.

Kniha přirozeně navazuje na středoškolskou matematiku a obsahuje řadu řešených matematických úloh a aplikací v přírodních a technických vědách.

Matematika pro nematematické obory - s aplikacemi v přírodních a technických vědách - Došlá Zuzana, Liška Petr. Publikace je určená studentům vysokých škol zejména přírodovědného, technického a ekonomického zaměření a všem zájemcům o základy matematické analýzy a lineární algebry. Obsahuje řadu řešených matematických úloh a aplikací v přírodních a technických vědách. Matematika pro nematematické obory - s aplikacemi v přírodních a technických vědách - Došlá Zuzana, Liška Petr od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.