Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zuzana Černá: Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce

Učebnice/Odborná literatura

Zuzana Černá: Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce

Hodnocení: 1x
  • 4

Obsahuje licence v hodnotě 6 000 Kč na účetnictví Money S3 Lite od firmy Cígler, s aktivací do 31.08.2014. Publikace je psána v  českém jazyce, s překladem do jazyka anglického. Je určena pro účetní pracovníky, auditory, poradenské organizace, jazykové a ekonomické školy, studenty a pedagogické pracovníky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Praktický průvodce česk..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zuzana Černá: Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce koupíte i tady

Specifikace Zuzana Černá: Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Publikace je psána v českém jazyce, s překladem do jazyka anglického. Je určena pro účetní pracovníky, auditory, poradenské organizace, jazykové a ekonomické školy, studenty a pedagogické pracovníky ... a dál?

Produkt Zuzana Černá: Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce

Zuzana Černá: Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce - parametry

Název produktu: Zuzana Černá: Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obsahuje licence v hodnotě 6 000 Kč na účetnictví Money S3 Lite od firmy Cígler, s aktivací do 31.08.2014. Publikace je psána v  českém jazyce, s překladem do jazyka anglického. Je určena pro účetní pracovníky, auditory, poradenské organizace, jazykové a ekonomické školy, studenty a pedagogické pracovníky ekonomických škol, organizace zabývající se zpracováním softwaru pro účetnictví, jakož i pro pracovníky dalších odborných útvarů (např. finančních, daňových, plánovacích, pojišťovacích atd.). Cílem publikace je přehlednou, srozumitelnou a v rámci možností i zábavnou formou seznámit uživatele s anglickými slovíčky a výrazy, které se používají a jsou nutné jak pro tvorbu finančních výkazů, tak pro jejich vysvětlení a dále samozřejmě a především se samotnými účetními výkazy v anglickém a českém jazyce. Bude vaším dlouhodobým pomocníkem, neboť anglická terminologie je vesměs ustálená.  Publikaci jsme pojali nejen jako informační zdroj, ale zároveň i jako výukovou knihu – tzn. na konci každé sekce jsou k dispozici opakovací cvičení, která mají za úkol osvěžit vám nejčastěji užívaná slovíčka, slovní fráze a výrazy. Naleznete zde vzory těchto výkazů a dokumentů: Rozvaha (plný rozsah) Výkaz zisku a ztráty (plný rozsah) Příloha k účetní závěrce (plný rozsah) Cash flow Přehled o změnách vlastního kapitálu Zpráva o vztazích mezi propojenými osobami Výroční zpráva Zápis z řádné valné hromady Účtová osnova  Životopis + průvodní dopis Základy obchodní korespondence Běžné otázky, které se vyskytují v pracovním pohovoru Faktura  Telefonní rozhovor  Typy účetních Obchodní korporace a související terminologie Základní výrazy obchodních dokumentů Platební podmínky Dodací podmínky INCOTERMS Nabídka, poptávka Objednávka Reklamace Stavebnicová angličtina s vybranými modelovými spojeními   OBSAH:   Všechny výkazy a celá publikace je psána v českém jazyce s překladem do ANGLICKÉHO JAZYKA.   SEKCE 1 Obecný úvod Obecná gramatika spojená se čtením finančních výkazů Obecná slovíčka Slovníček důležitých ekonomických termínů Hlavičky výkazů   SEKCE 2 Rozvaha -       aktiva -       dlouhodobá aktiva -       krátkodobá (oběžná) aktiva -       ostatní aktiva -       pasiva -       rozvaha v plném rozsahu vzory rozvahy v české i anglické verzi -       cvičení   SEKCE 3 Výkaz zisku a ztráty -       výsledkové účty vzory výsledovky v české i anglické verzi -       cvičení   Obecná cvičení na terminologii používanou v rozvaze a výkazu zisku a ztráty   SEKCE 4 Vzory některých dalších finančních výkazů -       příloha k účetní závěrce -       cash flow -       přehled o změnách vlastního kapitálu -       zpráva o vztazích mezi propojenými osobami -       výroční zpráva -       zápis z řádné valné hromady -       účtová osnova vzory v české i anglické verzi     SEKCE 5 Vzory některých dalších běžně užívaných dokumentů -       životopis -       průvodní dopis -       základy obchodní korespondence -       běžné otázky, které se vyskytují v pracovním pohovoru v angličtině -       faktur


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.