Srovnání cen » Ostatní produkty » Srovnání cen Žufánek Dárková krabička na láhev

Ostatní produkty

Žufánek Dárková krabička na láhev

Hodnocení: 1x
  • 4

Dárková krabička pro 0,5l láhev Žufánek. Kartonová krabička v šedé barvě s logem výrobce. Vhodná pro každou půllitrovou láhev Žufánek. Má výsek jak na přední, tak zadní straně. Jsou tedy hezky vidět obě etikety. Je samozřejmě prázdná a pokud si ji objednáte k láhvi, tak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Žufánek Dárková krabička na láhev

Kategorie Ostatní produkty
Nejnižší cena 20 Kč

Dárková krabička pro 0,5l láhev Žufánek.

Kartonová krabička v šedé barvě s logem výrobce. Vhodná pro každou půllitrovou láhev Žufánek. Má výsek jak na přední, tak zadní straně. Jsou tedy hezky vidět obě etikety.

Je samozřejmě prázdná a pokud si ji objednáte k láhvi, tak standardně vložíme láhev přímo do ní. Pokud ji budete chtít k objednávce přiložit rozloženou mimo láhev, tak nám to, prosím, napište do poznámky.

... a dál?

Produkt Žufánek Dárková krabička na láhev

Žufánek Dárková krabička na láhev - parametry

Název produktu: Žufánek Dárková krabička na láhev
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 20 Kč
Maximální cena: 20 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dárková krabička pro 0,5l láhev Žufánek. Kartonová krabička v šedé barvě s logem výrobce. Vhodná pro každou půllitrovou láhev Žufánek. Má výsek jak na přední, tak zadní straně. Jsou tedy hezky vidět obě etikety. Je samozřejmě prázdná a pokud si ji objednáte k láhvi, tak standardně vložíme láhev přímo do ní. Pokud ji budete chtít k objednávce přiložit rozloženou mimo láhev, tak nám to, prosím, napište do poznámky.


Přidat recenzi pro Žufánek Dárková krabička na láhev

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

HRUŠKOVICA ŽUFÁNEK 0,5 L

HRUŠKOVICA ŽUFÁNEK 0,5 L

Žufánek umí. Jeho klasická Slivovica a Hruškovica jsou tím nejlepším důkazem. Na jednu půllitrovou láhev Hruškovice je potřeba něco přes šest kilo hrušek. Aby byl výsledek co nejlepší, použity jsou jen ty nejkvalitnější moravské plody rodu Willams. Tahle »

od 380 Kč

v 5 obchodech

SLIVOVICE ŽUFANEK 0,5 L

SLIVOVICE ŽUFANEK 0,5 L

Slivovica Žufánek je ušlechtilý jemný ovocný destilát s charakteristickou chutí a vůní. Je vyráběna v limitovaném množství z vyzrálého ovoce s pevně stanovenými poměry jednotlivých odrůd, čímž je zajištěna originalita skutečně dobré slovácké »

od 380 Kč

ve 3 obchodech

ABSINTHE ST.ANTOINE ŽUFÁNEK 0,5 L

ABSINTHE ST.ANTOINE ŽUFÁNEK 0,5 L

Legendární, tajuplný a hříšný nápoj bohémů, umělců a barových povalečů, připravený podle původních postupů a receptu. Absinthe St. Antoine se jako jeden z mála českých absintů zrodil destilací pečlivě vybraných bylin (pelyněk pravý, anýz, fenykl, »

od 540 Kč

ve 3 obchodech

Absinthe Amave blanche Žufánek 0,5 l

Absinthe Amave blanche Žufánek 0,5 l

Lahodný, aromatický a hutný čirý absint ve stylu utajovaných švýcarských les bleues. Tradiční byliny, kterými se absint barví na zeleno, jsou v tomto případě zdestilovány. V době absintového zákazu bylo totiž jednodušší ukrýt láhev čiré »

od 500 Kč

ve 3 obchodech

VIŠŇOVKA ŽUFÁNEK 0,5 L

VIŠŇOVKA ŽUFÁNEK 0,5 L

Dárková krabička Višňovky Žufánek 20% 0,5l. Set obsahuje Višňovku ročníku 2017, višně v hořké čokoládě 200 g, hranatý svícen o rozměru 7 cm a čajovou svíčku.Krabičku uzavírá tmavě šedý pevný návlek s výsekem v podobě vstupní brány do »

od 220 Kč

ve 3 obchodech

Absinthe Justifiée & Ancienne Žufánek 0,5 l

Absinthe Justifiée & Ancienne Žufánek 0,5 l

Historku o tom, jak si odborníci o Žufákovic absintu L'Ancienne mysleli, že se jedná o lahev z 50. let 20. století., zná dnes skoro každý. Není se ale čemu divit. L'Ancienne opravdu chutnal jako absint z minulého století. Snad ještě i z pre-ban éry, kdy »

od 1 450 Kč

ve 2 obchodech

Žufánek Okurka salátová 42% 0,5 l

Žufánek Okurka salátová 42% 0,5 l

Průtahový destilát z moravské BIO salátové okurky. Skvělá chuť a vůně moravských salátových okurek sbíraných 12. 7. 2017 a destilovaných 14. 7. 2017. Další z naší řady netradičních geistů připravovaných ve velmi omezeném množství. Úžasně »

od 500 Kč

ve 2 obchodech

Žufánek Sicilský bio citron 42% 0,5 l

Žufánek Sicilský bio citron 42% 0,5 l

Žufánci si rádi hrají a experimentují. Nechat zrát slivovici v dubovém sudu? Vypálit absint s chutí preban éry? Zkombinovat absint a medovinu? Proč ne. Nikoho tak už asi nepřekvapiví, že další místní specialitou je destilát ze sicilských citrónů. Z »

od 500 Kč

ve 2 obchodech

Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5 l

Žufánek Slivovica z dubového sudu 45% 0,5 l

Limitovaná edice slivovice Žufánek, která díky dlouhodobému zrání v dubovém sudu získala ke svým jedinečným vlastnostem i specifický koňakový tón. Takto stařená slivovice bývá často označována jako "zlatá" a představuje zlatý hřeb »

od 499 Kč

ve 2 obchodech

OMG Gin Žufánek 0,5 l

OMG Gin Žufánek 0,5 l

Oh my gin. Oh my Žufánek. OMG je poctivý český suchý gin v londýnském stylu, který směle může měřit síly se světovou špičkou. A taky to dělá. Německý magazín Eye for Spirit mu jako jednomu z mála udělil v roce 2014 plný počet bodů a z berlínské soutěže »

od 470 Kč

ve 2 obchodech

Hruškovica Žufánek z dubového sudu 0,5 l

Hruškovica Žufánek z dubového sudu 0,5 l

„Tak teda, to je nejlepší pálenka, jakou jsem kdy pil,“ prohlásil táta, když jsem mu dal ochutnat Žufánkovic hruškovicu z dubového sudu. To je co říct. Táta má více než 50 let zkušeností z pravidelného koštování. A moc nechválí. Když už to řekne on, stojí »

od 520 Kč

ve 2 obchodech

Žufánek Bodamská malina 42% 0,5 l

Žufánek Bodamská malina 42% 0,5 l

Pár faktů. Bodamské jezero je druhým největším alpským jezerem. Zasahuje hned do tří států najednou. Do Německa, Rakouska a Švýcarska. Hranice přitom nejsou určeny. Patří tak všem, zároveň ale nikomu. Úplně nejdůležitější fakt je ale ten, že tady rostou »

od 520 Kč

v 1 obchodě

Žufánek Reine Claude 45% 0,5 l

Žufánek Reine Claude 45% 0,5 l

Reine Claude (francouzsky "královna Klaudie", odsud počeštěný název renklóda) je ušlechtilý ovocný destilát z rynglí - slivoně renklódy. Ryngle jsou na rozdíl od švestek zelené či žluto-červené a mají nasládlejší chuť. Výsledný »

od 440 Kč

v 1 obchodě

Žufánek Marocká nana máta 42% 0,5 l

Žufánek Marocká nana máta 42% 0,5 l

Kdo navštívil Maroko nebo jiný severoafrický stát, určitě zná místní mátový čaj. Berber whisky mu tady říkají. Jde o poměrně dost sladký nápoj, který ale dokáže v afrických podmínkách skvěle osvěžit. Místní se ho nebojí ještě dále sladit. To ale není »

od 420 Kč

v 1 obchodě

Žufánek Meruňkovica 45% 0,5 l

Žufánek Meruňkovica 45% 0,5 l

Ročník 2017 v prodeji! Po katastrofálním jaru 2017, kdy zmrzla úroda meruněk po celém Česku, destilujeme z neuvěřitelně aromatických meruněk z Maďarska. Jemný ovocný destilát vyrobený trojnásobnou destilací vyzrálých »

od 390 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.