Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen ZOVIRAX Krém 2 g

Léky na kůži

ZOVIRAX Krém 2 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Zovirax (Aciclovirum) krém Přečtětě si pozorně celou příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Zovirax musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ZOVIRAX Krém 2 g koupíte i tady

Specifikace ZOVIRAX Krém 2 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce GLAXO SMITHKLINE
Nejnižší cena 175 Kč

Krém na opary Zovirax obsahuje Aciklovir a používá se k léčbě oparů na rtech a obličeji ve stadiu svědění, pálení nebo puchýřků. Klinické studie ukázaly, že včasná léčba tímto přípravkem zastaví tvorbu oparu. ... a dál?

Produkt ZOVIRAX Krém 2 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ZOVIRAX Krém 2 g - parametry

Název produktu: ZOVIRAX Krém 2 g
Výrobce: GLAXO SMITHKLINE
Minimální cena: 175 Kč
Maximální cena: 201 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zovirax

(Aciclovirum)

krém

Přečtětě si pozorně celou příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Zovirax musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.

Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 10 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, sdělte to, prosím, svému lékaři nebo lékárníkovi.

V příbalové informaci naleznete: 1. Co je krém Zovirax a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Zovirax užívat 3. Jak se Zovirax užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Zovirax uchovávat 6. Další informace 1. CO JE KRÉM ZOVIRAX A K ČEMU SE POUŽÍVÁ

Krém na opary Zovirax obsahuje Aciklovir a používá se k léčbě oparů na rtech a obličeji ve stadiu svědění, pálení nebo puchýřků. Klinické studie ukázaly, že včasná léčba tímto přípravkem zastaví tvorbu oparu. Jestliže se opar již objevil, léčba tímto přípravkem urychlí jeho hojení. Preventivní používání přípravku je možné pouze se souhlasem lékaře. Tato příbalová informace Vám pomůže lépe porozumět tomu, proč na opar používáte krém Zovirax. Je možné, že si budete muset příbalovou informaci přečíst znovu. Proto ji nevyhazujte, dokud léčbu přípravkem Zovirax neskončíte. Přípravek mohou používat dospělí, mladiství i děti. Pro použití v těhotenství nebo v období kojení musí být zvlášť závažné důvody.

Informace o oparu Opar je infekční onemocnění vyvolané virem Herpes simplex (HSV), který je normálně uložen v nervových zakončeních inervujících rty a okolní tkáň. Není to stejný virus, který vyvolává genitální herpetické infekce.

Kdy dojde k výskytu prvních příznaků? K první infekci dojde obvykle v dětském věku, pravděpodobně polibkem s infikovaným člověkem. Virus přejde kůží po nervových drahách do jejich zakončení.

Co může být spouštěcím podnětem? Spouštěcím mechanismem mohou být rozličné podněty: nachlazení, chřipka, menstruace, psychická zátěž, stres, fyzická zátěž, nadměrné opalování nebo stav, kdy se necítíte dobře. Po zátěžovém podnětu putuje virus zpět po nervových drahách ke kůži do okolí rtů a vyvolá tvorbu oparu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE ZOVIRAX POUŽÍVAT

Krém nanášejte pouze na opary v oblasti úst (rtů) a tváří. Vyvarujte se jeho nanášení na sliznici úst. Krém na opary Zovirax se rovněž nemá používat k léčbě vředů v ústech. Máte-li jakékoliv pochybnosti o tom, zda jde u Vás opravdu o opar, poraďte se s lékařem. Je-li Vám známa alergická reakce na účinnou látku aciclovir nebo valaciklovir, propylenglykol nebo na kteroukoliv složku přípr


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.