Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zora Syslová, Věra Krejčová, Jana Kargerová: Individualizace v mateřské škole

Učebnice/Odborná literatura

Zora Syslová, Věra Krejčová, Jana Kargerová: Individualizace v mateřské škole

Hodnocení: 1x
  • 4

Individualizace v mateřské škole - Zora Syslová, Věra Krejčová, Jana Kargerová. Kniha seznamuje čtenáře s tím, jak vytvořit podmínky pro individualizované vzdělávání a s jeho jednotlivými fázemi – přípravou třídního vzdělávacího programu, jeho realizací a hodnocením výsledků vzdělávání. Každé dítě má mnoho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zora Syslová, Věra Krejčová, Jana Kargerová: Individualizace v mateřské škole koupíte i tady

Specifikace Zora Syslová, Věra Krejčová, Jana Kargerová: Individualizace v mateřské škole

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 226 Kč

Kniha seznamuje čtenáře s tím, jak vytvořit podmínky pro individualizované vzdělávání a s jeho jednotlivými fázemi – přípravou třídního vzdělávacího programu, jeho realizací a hodnocením výsledků vzdělávání. Každé dítě má mnoho individuálních rysů. Pokud chceme, aby jeho učení bylo co nejefektivnější, musíme jeho možnosti brát v úvahu. Východiskem individualizace je přesvědčení, že každá lidská bytost je jedinečná. Každé dítě pracuje a učí se svým specifickým způsobem. Když učitelka dokáže na tyto individuální » ... a dál?

Produkt Zora Syslová, Věra Krejčová, Jana Kargerová: Individualizace v mateřské škole

Zora Syslová, Věra Krejčová, Jana Kargerová: Individualizace v mateřské škole - parametry

Název produktu: Zora Syslová, Věra Krejčová, Jana Kargerová: Individualizace v mateřské škole
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 226 Kč
Maximální cena: 310 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Individualizace v mateřské škole - Zora Syslová, Věra Krejčová, Jana Kargerová. Kniha seznamuje čtenáře s tím, jak vytvořit podmínky pro individualizované vzdělávání a s jeho jednotlivými fázemi – přípravou třídního vzdělávacího programu, jeho realizací a hodnocením výsledků vzdělávání. Každé dítě má mnoho individuálních rysů. Pokud chceme, aby jeho učení bylo co nejefektivnější, musíme jeho možnosti brát v úvahu. Východiskem individualizace je přesvědčení, že každá lidská bytost je jedinečná. Každé dítě pracuje a učí se svým specifickým způsobem. Když učitelka dokáže na tyto individuální potřeby reagovat, umožní dětem zažívat při vzdělávání úspěch a dosahovat jejich osobního maxima. Knihu využijí učitelky mateřských škol, zejména bude přínosem pro pedagogy pracující ve věkově smíšených (heterogenních) třídách. Kniha je určena také studentům SPgŠ a studentům VŠ oboru učitelství pro mateřské školy a předškolní pedagogika. Mohou ji využít také učitelé vysokých i středních škol oborů zaměřených na předškolní vzdělávání. Individualizace v mateřské škole - Zora Syslová, Věra Krejčová, Jana Kargerová od nakladatelství v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.