Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Zora Beráková, Patrizia Pfister: Vražda v tříčtvrtečním taktu

Próza - beletrie

Zora Beráková, Patrizia Pfister: Vražda v tříčtvrtečním taktu cena od 0 Kč

Zora Beráková, Patrizia Pfister: Vražda v tříčtvrtečním taktu

Hodnocení: 1x
  • 4

Rovnováha kyselých a zásaditých látek v těle je nezbytným předpokladem zdravého a dlouhého života. Předchází mnoha zdravotním potížím, zejména civilizačním chorobám, jako jsou nadváha, celulitida, hyperaktivita či atopický ekzém, a také nejrůznějším projevům stárnutí. Přitom všechny tyto nemoci jsou jen vnějšími ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Zora Beráková, Patrizia Pfister: Vražda v tříčtvrtečním taktu - parametry

Název produktu: Zora Beráková, Patrizia Pfister: Vražda v tříčtvrtečním taktu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rovnováha kyselých a zásaditých látek v těle je nezbytným předpokladem zdravého a dlouhého života. Předchází mnoha zdravotním potížím, zejména civilizačním chorobám, jako jsou nadváha, celulitida, hyperaktivita či atopický ekzém, a také nejrůznějším projevům stárnutí. Přitom všechny tyto nemoci jsou jen vnějšími projevy překyselení. Jakmile z těla vyplavíte škodlivé látky, potíže zmizí samy od sebe. Popis Všechna chronická onemocnění (dna, revma, osteoporóza, artritida, artróza, cukrovka, Alzheimerova nemoc, vysoká hladina cholesterolu aj.) vznikají v důsledku úbytku minerálních látek a postupným usazováním škodlivin v těle. Pročištění organismu je tak nezbytným předpokladem i pro váš duchovní a osobní růst, neboť jen ve zdravém těle může energie proudit bez překážek. Své zdraví má tedy každý ve svých rukou.

Zůstaňte, nebo lépe řečeno buďte opět mladí a zdraví!

Úryvek z úvodu:

Stále víc lidí začíná chápat, že jejich "nářky" na různé bolístky, stařecké potíže, ale i závažné nemoci mají přímou souvislost s překyselením (acidózou) těla. V podstatě každou nemoc lze spojit s překyselením. Což je i vědecky prokázáno. Také v odborných kruzích se proto pozvolna rozšiřuje poznatek, že musíme "pouze" vyplavit z těla přebytečné kyseliny (existují také potřebné!), abychom se zbavili nejen chronických obtíží.

(...)

Začít můžete jednoduše tím, že z těla vyplavíte jedovaté látky (škodí přímo a velice aktivně), kyseliny (zatím nevázaný odpad - vedlejší produkt látkové výměny) a strusky (kyseliny vázané s minerály do solí). Tkáň s usazenými struskami už nedokáže nadále plnit svou vlastní úlohu, totiž zabezpečit vyplavení odpadu z buněk. Organismus se tak ještě víc okyselí.

Jestliže se buňka průběžně zbavuje svých odpadů, může pak žít bez omezení. To prokázaly vědecké experimenty. To samé může platit i pro naše tělo, pokud ovšem budeme dodržovat několik pravidel.

To už stojí za námahu, nebo ne? Nebylo by fantastické, kdybyste získali čas potřebný k tomu, abyste udělali všechno, co jste si přáli či předsevzali a nemohli to splnit jen kvůli tomu, že jste byli nemocní a staří? Znovu a znovu slýchávám argument: "Vůbec nechci být starý!" Ale myslím, že to není tak docela pravda. Každý by chtěl žít co nejdéle - ale aby přitom nevypadal staře a nebyl nemocný. A to je skutečně možné!

Počet stran: 144

Rozměry: 132 x 215 mm

Vazba: vázaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také indikátorové pH papírky, produkty snižující překyselení organismu, a knihy: Pryč s kyselostí (Kurt Tepperwein, Prof.), Acidobazická rovnováha (Katrin Koelleová), pH Zázrak Zhubněte odkyselením (Robert O. Young, Ph.D., D.Sc., Shelley Redfordová Youngová, L.M.T.), Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin (Dr.h.c. Jentschura Peter, Lohkämper Josef). Další informace o překyselení organismu naleznete v článcích: Odkyselení těla aneb dokonalý pramen mládí a štíhlosti v 10 krocích,

Test kyselosti,

Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení,

Překyselení organismu = poznámky z praxe,

Pře


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.