Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zoner Press xCSS - referenční příručka - Pavol Mikle

Učebnice/Odborná literatura

Zoner Press xCSS - referenční příručka - Pavol Mikle

Hodnocení: 1x
  • 4

xCSS - referenční příručka - Pavol Mikle. Zcela nově koncipované vydání referenční příručky kaskádových stylů CSS, navazující na první díl XDHTML - referenční příručka a vycházející z původního bestselleru xDHTML - referenční příručka. Nepostradatelná příručka každého vývojáře i všech neprofesionálů, kteří se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85627

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zoner Press xCSS - referenční příručka - Pavol Mikle

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 262 Kč

Zcela nově koncipované vydání referenční příručky kaskádových stylů CSS, navazující na první díl XDHTML - referenční příručka a vycházející z původního bestselleru xDHTML - referenční příručka. Nepostradatelná příručka každého vývojáře i všech neprofesionálů, kteří se seriózně zajímají o vytváření webových dokumentů. Autoři nemají elektronickou paměť, aby byli schopni si zapamatovat a rychle vybavit tu spoustu informací, syntaktických konstrukcí a pravidel, kterou pro autoring nevyhnutně potřebují. Tato příručka » ... a dál?

Produkt Zoner Press xCSS - referenční příručka - Pavol Mikle

Zoner Press xCSS - referenční příručka - Pavol Mikle - parametry

Název produktu: Zoner Press xCSS - referenční příručka - Pavol Mikle
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 262 Kč
Maximální cena: 262 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

xCSS - referenční příručka - Pavol Mikle. Zcela nově koncipované vydání referenční příručky kaskádových stylů CSS, navazující na první díl XDHTML - referenční příručka a vycházející z původního bestselleru xDHTML - referenční příručka. Nepostradatelná příručka každého vývojáře i všech neprofesionálů, kteří se seriózně zajímají o vytváření webových dokumentů. Autoři nemají elektronickou paměť, aby byli schopni si zapamatovat a rychle vybavit tu spoustu informací, syntaktických konstrukcí a pravidel, kterou pro autoring nevyhnutně potřebují. Tato příručka je obsahuje, kompletně, přesně a srozumitelně i pro neprofesionály. Kromě hlavního tématu doplňují závěr příručky vděčné pomůcky, jakými jsou převodní HEX-DEC tabulky a tabulka Unicode entit. Přestože příručka obsahuje množství hutných informací, zjistíte, že nejde pouze o suché definice, ale najdete v ní i spoustu zajímavých věcí k autoringu WWW dokumentů. První úplná, zcela přesná, uživatelsky přátelská příručka kaskádových stylů bez záludností a obtížných akademických formulací. Úplná přesná syntaxe všech CSS vlastností členěná podle potřeb autoringu; struktura a stavba stylopisu WWW dokumentu; metody vkládání kaskádových stylů do dokumentu; základní atributy formátování dokumentu pro autoring CSS: tvar, umístění, ztvárnění a chování prvků; CSS a objektový model dokumentu:dynamické ovládání stylu; typy a skupiny médií CSS: autoring jednoho dokumentového zdroje pro více výstupů; úplná a přesná syntaxe CSS rozšiřujících multimediálních filtrůnvlastnosti barev a písem pro autoring WWW dokumentů... xCSS - referenční příručka - Pavol Mikle od nakladatelství Zoner Press v kategorii | | | CSS za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.