Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zoner Press C# a.NET 2.0 profesionálně - Andrew Troelsen

Učebnice/Odborná literatura

Zoner Press C# a.NET 2.0 profesionálně - Andrew Troelsen

Hodnocení: 1x
  • 4

C# a .NET 2.0 profesionálně - Andrew Troelsen . Kniha C# a .NET 2.0 PROFESIONÁLNĚ je překladem již třetího vydání bestsellerové publikace amerického autora Andrewa Troelsena – Pro C# 2005 and the .NET 2.0 Platform, kterou vydalo vydavatelství Apress. Autor do tohoto zcela přepracovaného třetího vydání zahrnul všechny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zoner Press C# a.NET 2.0 profesionálně - Andrew Troelsen

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 760 Kč

Publikace: C# a .NET 2.0 profesionálně - Andrew Troelsen. Kniha C# a .NET 2.0 PROFESIONÁLNĚ je překladem již třetího vydání bestsellerové publikace amerického autora Andrewa Troelsena – Pro C# 2005 and the .NET 2.0 Platform, kterou vydalo vydavatelství Apress. Autor do tohoto zcela přepracovaného třetího vydání zahrnul všechny novinky a změny, které přinesl přechod na verzi .NET 2.0, a toto vydání tak představuje skutečně komplexního průvodce jazykem C# a platformy .NET 2.0. Kniha samotná je prakticky rozdělena » ... a dál?

Produkt Zoner Press C# a.NET 2.0 profesionálně - Andrew Troelsen

Zoner Press C# a.NET 2.0 profesionálně - Andrew Troelsen - parametry

Název produktu: Zoner Press C# a.NET 2.0 profesionálně - Andrew Troelsen
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 760 Kč
Maximální cena: 760 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

C# a .NET 2.0 profesionálně - Andrew Troelsen . Kniha C# a .NET 2.0 PROFESIONÁLNĚ je překladem již třetího vydání bestsellerové publikace amerického autora Andrewa Troelsena – Pro C# 2005 and the .NET 2.0 Platform, kterou vydalo vydavatelství Apress. Autor do tohoto zcela přepracovaného třetího vydání zahrnul všechny novinky a změny, které přinesl přechod na verzi .NET 2.0, a toto vydání tak představuje skutečně komplexního průvodce jazykem C# a platformy .NET 2.0. Kniha samotná je prakticky rozdělena do pěti rozsáhlých částí. Zájemce o programování v C# a platformu .NET 2.0 je do dané problematiky uveden v úvodní části publikace, dále pak pokračuje přes podrobný popis vlastního programovacího jazyka C#, programovánís assembly .NET a programování s knihovnami .NET, aby svoji pouť knihou nakonec zakončil stále aktuálnější problematikou webových aplikací a webových služeb XML. Na tuto knihu volně navazuje již dříve vydaná publikace ASP.NET 2.0 a C# – tvorbadynamických stránek profesionálně. ANDREW TROELSEN je Microsoft MVP (Most Valuable Professional – nejhodnotnější odborník) a zároveň partner, lektor a konzultant u Intertech Training, centra pro vzdělávání vývojářů .NET a J2EE. Napsal nejenom spoustu knih o programování, ale také řadu článků o .NET pro MSDN a MacTech (kde prozkoumával ty aspekty .NET, které jsou nezávislé na platformách). Žije se svojí ženou Amandou v Minneapolis (stát Minnesota, USA). Část I - Představení C# a platformy .NET; Filozofie .NET; Budování aplikací C#. Část II - Programovací jazyk C#; Základy jazyka C#; Objektově orientované programování s C#; Doba života objektu; Strukturované zpracování výjimek; Rozhraní a kolekce; Rozhraní pro zpětná volání, delegáti a události; Pokročilé techniky C# pro sestrojování typů; Generika. Část III - Programování s assembly .NET; Úvod do assembly .NET; Reflexe typu, pozdní vázání a programování založené na atributech; Procesy, aplikační domény, kontexty a hostitelé CLR; Budování vícevláknových aplikací; CIL a účel dynamických assembly. Část IV - Programování s knihovnami .NET; Jmenný prostor System.IO ;Serializace objektů; Vrstva .NET remoting; Lepší okna se System.Windows.Forms; Realizace grafických dat s GDI+; Programování s ovládacími prvky formulářů Windows; Přístup k databázím s ADO.NET. Část V - Webové aplikace a webové služby XML; Webové stránky ASP.NET 2.0 a webové ovládací prvky; Webové aplikace ASP.NET 2.0; Webové služby XML. C# a .NET 2.0 profesionálně - Andrew Troelsen od nakladatelství Zoner Press v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.