Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zina Rajnochová: Muži za to nemůžou, ale ženy také ne

Knihy naučná literatura

Zina Rajnochová: Muži za to nemůžou, ale ženy také ne

Hodnocení: 1x
  • 4

Muži za to nemůžou, ale ženy také ne - Zina Rajnochová; Zina Rajnochová. Těžko by se mezi námi našel někdo, kdo se se svým partnerem někdy nepohodl či nepohádal. Často si po takových zbytečných hádkách sami klademe otázku, proč se vlastně hádáme? Kde je příčina těch často malicherných sporů? Lze jim nějak předcházet? ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zina Rajnochová: Muži za to nemůžou, ale ženy také ne koupíte i tady

Specifikace Zina Rajnochová: Muži za to nemůžou, ale ženy také ne

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 170 Kč

Těžko by se mezi námi našel někdo, kdo se se svým partnerem někdy nepohodl či nepohádal. Často si po takových zbytečných hádkách sami klademe otázku, proč se vlastně hádáme? Kde je příčina těch často ... a dál?

Produkt Zina Rajnochová: Muži za to nemůžou, ale ženy také ne

Zina Rajnochová: Muži za to nemůžou, ale ženy také ne - parametry

Název produktu: Zina Rajnochová: Muži za to nemůžou, ale ženy také ne
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 246 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Muži za to nemůžou, ale ženy také ne - Zina Rajnochová; Zina Rajnochová. Těžko by se mezi námi našel někdo, kdo se se svým partnerem někdy nepohodl či nepohádal. Často si po takových zbytečných hádkách sami klademe otázku, proč se vlastně hádáme? Kde je příčina těch často malicherných sporů? Lze jim nějak předcházet? Existuje vůbec nějaký "návod", jak žít s milencem/milenkou, přítelem/přítelkyní, manželem/manželkou ve shodě? Jedním z pokusů odpovědět na tyto otázky je tato originální kniha, která přináší úplně nový pohled na danou problematiku. Autorka vymezuje základní lidské typy zcela neotřelým způsobem. Z odlišnosti obou typů pak staví modelové situace soužití, předvídá konflikty, zároveň ovšem nabízí i jejich možné řešení. Součástí knihy pak jsou i "zlaté rady", které onen kýžený "návod" obsahují. Tyto rady ale dokáže využít pouze takový člověk, který se umí nad sebou i okolním světem zamyslet. Průvodcem na této cestě mu mohou být jak konkrétní příklady ze života několika párů, na jejichž příbězích autorka dokládá svoji teorii, tak automatické vizuální barevné kresby. Muži za to nemůžou, ale ženy také ne - Zina Rajnochová; Zina Rajnochová od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Muži za to nemůžou, ale ženy také ne - Zina Rajnochová. Odvěký svár mužského a ženského pohledu na svět a přístupu k životu

autorka této knihy originálně pozměňuje na princip levostrannosti a

pravostrannosti, který s pohlavím nemá nic společného. Tento

vrozený princip určuje, jakým způsobem se kdo chová a jak řešíme

běžné všední problémy, následně ale i partnerské a manželské

konflikty.

Navrhované metody, jimiž je možné svoji cesu anebo vlastnosti

proměnit, jsou prověřeny praxí. Konkrétní osudy lidí včetně výkladů

jsou působivě zachyceny na automatických kresbách. Publikace: Muži za to nemůžou, ale ženy také ne - Zina Rajnochová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.