Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zemánek, Obadalová, Moustafa, Ondráš: Arabsko-český slovník jazykový software

Knihy

Zemánek, Obadalová, Moustafa, Ondráš: Arabsko-český slovník jazykový software

Hodnocení: 2x
  • 4.5

Arabsko-český slovník jazykový software - Zemánek, Obadalová, Moustafa, Ondráš . Slovník obsahuje víc jak 21 000 hesel, je tudíž dosud největším arabsko-českým slovníkem vydaným v České republice. Novinka elektronická verze v softwarové podobě. Umožňuje plný přístup ke všem heslům z Arabsko-českého slovníku, který ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zemánek, Obadalová, Moustafa, Ondráš: Arabsko-český slovník jazykový software koupíte i tady

Specifikace Zemánek, Obadalová, Moustafa, Ondráš: Arabsko-český slovník jazykový software

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 541 Kč

Slovník obsahuje víc jak 21 000 hesel, je tudíž dosud největším arabsko-českým slovníkem vydaným v České republice. Novinka elektronická verze v softwarové podobě. Umožňuje plný přístup ke všem heslům z Arabsko-českého slovníku, který znáte z tištěné podoby. Software pracuje s oběma menu, jak v arabském, tak v českém jazyce, umožňuje vyhledávání slov, morfologický popis hesel, přináší množství idiomů a frází. ... a dál?

Produkt Zemánek, Obadalová, Moustafa, Ondráš: Arabsko-český slovník jazykový software

Zemánek, Obadalová, Moustafa, Ondráš: Arabsko-český slovník jazykový software - parametry

Název produktu: Zemánek, Obadalová, Moustafa, Ondráš: Arabsko-český slovník jazykový software
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 541 Kč
Maximální cena: 718 Kč
Ušetríte až: 177 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4.5
Podrobný popis:

Arabsko-český slovník jazykový software - Zemánek, Obadalová, Moustafa, Ondráš . Slovník obsahuje víc jak 21 000 hesel, je tudíž dosud největším arabsko-českým slovníkem vydaným v České republice. Novinka elektronická verze v softwarové podobě. Umožňuje plný přístup ke všem heslům z Arabsko-českého slovníku, který znáte z tištěné podoby. Software pracuje s oběma menu, jak v arabském, tak v českém jazyce, umožňuje vyhledávání slov, morfologický popis hesel, přináší množství idiomů a frází. Arabsko-český slovník jazykový software - Zemánek, Obadalová, Moustafa, Ondráš od nakladatelství Setoutbooks.cz s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.