Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdzislaw Krasnodebski: Zánik myšlenky pokroku

Knihy

Zdzislaw Krasnodebski: Zánik myšlenky pokroku

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Zánik myšlenky pokroku - Zdzislaw Krasnodebski. Ve své knize Zánik myšlenky pokroku se sociolog a filosof Zdzislaw Krasnodebski pouští do úvah o ideji pokroku z dosti osobité perspektivy - hlavní důraz klade především na systematické pojetí této myšlenky, přičemž vychází zejména z koncepcí Immanuela Kanta, Maxe ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zdzislaw Krasnodebski: Zánik myšlenky pokroku

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 195 Kč

Ve své knize Zánik myšlenky pokroku se sociolog a filosof Zdzislaw Krasnodebski pouští do úvah o ideji pokroku z dosti osobité perspektivy - hlavní důraz klade především na systematické pojetí této myšlenky, přičemž vychází zejména z koncepcí Immanuela Kanta, Maxe Webera a Jürgena Habermase, z jejich dějinného, společenského a politického významu. Ve snaze pokusit se o charakteristiku moderní mentality, od osvícenství až po současnost, poukazuje na filosofické koncepce, jejichž vzájemný vztah není na první pohled » ... a dál?

Produkt Zdzislaw Krasnodebski: Zánik myšlenky pokroku

Zdzislaw Krasnodebski: Zánik myšlenky pokroku - parametry

Název produktu: Zdzislaw Krasnodebski: Zánik myšlenky pokroku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Zánik myšlenky pokroku - Zdzislaw Krasnodebski. Ve své knize Zánik myšlenky pokroku se sociolog a filosof Zdzislaw Krasnodebski pouští do úvah o ideji pokroku z dosti osobité perspektivy - hlavní důraz klade především na systematické pojetí této myšlenky, přičemž vychází zejména z koncepcí Immanuela Kanta, Maxe Webera a Jürgena Habermase, z jejich dějinného, společenského a politického významu. Ve snaze pokusit se o charakteristiku moderní mentality, od osvícenství až po současnost, poukazuje na filosofické koncepce, jejichž vzájemný vztah není na první pohled evidentní. Zánik myšlenky pokroku - Zdzislaw Krasnodebski od nakladatelství Pavel Mervart v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.