Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdravotní benefity pohybových aktivit

Knihy

Zdravotní benefity pohybových aktivit

Hodnocení: 1x
  • 4

Zdravotní benefity pohybových aktivit – monitorování, intervence, evaluace - Lubomír Dobrý, Jan Hendl, kolektiv autorů. Na příkladu vztahu pohybových aktivit a chronických nepřenosných nemocí kniha demonstruje současné metody intervenčních programů zaměřených na změnu chování a založených na vědecky doložených ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zdravotní benefity pohy..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdravotní benefity pohybových aktivit koupíte i tady

Specifikace Zdravotní benefity pohybových aktivit

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 206 Kč

Na příkladu vztahu pohybových aktivit a chronických nepřenosných nemocí kniha demonstruje současné metody intervenčních programů zaměřených na změnu chování a založených na vědecky doložených faktech ... a dál?

Produkt Zdravotní benefity pohybových aktivit

Zdravotní benefity pohybových aktivit - parametry

Název produktu: Zdravotní benefity pohybových aktivit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 330 Kč
Ušetríte až: 124 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zdravotní benefity pohybových aktivit – monitorování, intervence, evaluace - Lubomír Dobrý, Jan Hendl, kolektiv autorů. Na příkladu vztahu pohybových aktivit a chronických nepřenosných nemocí kniha demonstruje současné metody intervenčních programů zaměřených na změnu chování a založených na vědecky doložených faktech (EBP). Čtenář se dozví o významu benefitů pohybové aktivnosti pro zdraví mládeže i dospělých a o pohybové nedostatečnosti jako rizikovém faktoru ohrožujícím lidské zdraví. Podrobný výklad je věnován základním konceptům a metodám, které se uplatňují při plánování, implementaci a evaluaci intervenčních programů podpory pohybové aktivnosti. Výzkumy interakce výživy a pohybových aktivit v prevenci závažných onemocnění přispívají k integraci obou poznatkových oblastí; pohybová aktivnost je schopna eliminovat některé negativní vlivy výživy a v kombinaci s dietou významně snížit výskyt cukrovky a kardiovaskulárních i nádorových onemocnění. Pozornost je věnována rovněž souvislosti podpory pohybových aktivit s veřejnou politikou. Kniha je určena odborníkům z oblasti podpory zdraví a sociálních intervencí, učitelům a studentům sociálních věd, pedagogiky, fyzioterapie, medicíny a kinantropologie. Zdravotní benefity pohybových aktivit – monitorování, intervence, evaluace - Lubomír Dobrý, Jan Hendl, kolektiv autorů od nakladatelství Karolinum v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.