Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdislava Nosková: Eliška Pretschnerová a Duch Svatý

Knihy

Zdislava Nosková: Eliška Pretschnerová a Duch Svatý

Hodnocení: 0x
  • 4

Každý světec je dílem Ducha Svatého – Ducha svatosti; on vytváří z lidí, kteří se mu plně odevzdají, Boží přátele, poklady církve, příklady ctností, dobrodince potřebných, světla v temnotách a zpřítomnění Ježíše a Boží lásky v našem světě. Sestra Eliška taková byla a my se s ní v této knížce setkáme skrze katecheze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.34836
skladem

Jaké má kniha
Eliška Pretschnerová a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdislava Nosková: Eliška Pretschnerová a Duch Svatý koupíte i tady

Specifikace Zdislava Nosková: Eliška Pretschnerová a Duch Svatý

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 50 Kč

Kniha – autor Zdislava Františka Nosková, 72 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Každý světec je dílem Ducha Svatého – Ducha svatosti; on vytváří z lidí, kteří se mu plně odevzdají, Boží přátele, poklady církve, příklady ctností, dobrodince potřebných, světla v temnotách a zpřítomnění Ježíše a Boží lásky v našem světě. Sestra Eliška taková byla a my se s ní v této knížce setkáme skrze katecheze papeže Františka o darech Ducha Svatého. Ona nás zve, abychom se Duchu Svatému otevřeli a nechali se přetvořit » ... a dál?

Produkt Zdislava Nosková: Eliška Pretschnerová a Duch Svatý

Zdislava Nosková: Eliška Pretschnerová a Duch Svatý - parametry

Název produktu: Zdislava Nosková: Eliška Pretschnerová a Duch Svatý
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 50 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Každý světec je dílem Ducha Svatého – Ducha svatosti; on vytváří z lidí, kteří se mu plně odevzdají, Boží přátele, poklady církve, příklady ctností, dobrodince potřebných, světla v temnotách a zpřítomnění Ježíše a Boží lásky v našem světě. Sestra Eliška taková byla a my se s ní v této knížce setkáme skrze katecheze papeže Františka o darech Ducha Svatého. Ona nás zve, abychom se Duchu Svatému otevřeli a nechali se přetvořit do krásy, kterou nám Bůh přichystal. Eliška Pretschnerová a Duch Svatý - Zdislava Františka Nosková od authora Zdislava Františka Nosková a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.